Čínská policie řeší mimořádně otřesný zločin. Teprve 13letý chlapec byl zatčen za vraždu své matky, které oddělil hlavu od těla. Svůj hrůzný čin navíc natáčel na video.
Chlapec z čínského města Wenxing zabil svou matku v neděli, když se ošklivě pohádali. Vraždou to ale neskončilo. Mrtvé ženě oddělil hlavu od těla a než tělo odstranil, schoval hlavu do kbelíku.
Celá tragédie je o to nepochopitelnější, že vraždu své matky chlapec natáčel na video, které pak hrdě odeslal svým kamarádům přes populární aplikaci „WeChat“.
Na hrůzný čin přišla matka jednoho z vrahových kamarádů, která shlédla zaslané video. Celý incident poté okamžitě oznámila na policii. Serveru BBC policisté informaci potvrdili, ale žádné další podrobnosti neuvedli s tím, že celý případ je ve fázi šetření.
Chlapec vraždu dokázal utajit celé tři dny. Policie ho pak zatkla přímo ve škole.