VIDEO: Královská dcerka Charlotte se s fanoušky nepáře. Vyplázla na ně urozený jazýček

Královská dcerka Charlotte se s fanoušky nepáře. Vyplázla na ně urozený jazýček. ZDROJ:AP

Vévoda a vévodkyně z Cambridge se účastnili charitativního závodu v plachtění. Svoje dvě starší děti, šestiletého prince George a čtyřletou princeznu Charlotte, měli s sebou - fandily jim z doprovodné lodi. Víc než závod ale nakonec pobavila lidi i novináře malá princezna, která místo mávání, ke kterému ji vybídla maminka Kate, vyplázla jazyk. Video zveřejnila agentura AP.

Britský královský pár, princ William a jeho manželka Kate, se zúčastnil plavby na jedné z osmi regat soutěžících o The King’s Cup. Williamova loď dokončila závod jako třetí, zatímco Kate až na posledním místě. A tak si vysloužila speciální cenu. Obří dřevěnou lžíci!

V regatě soutěžilo několik dalších osobností včetně komika Johna Bishopa. Každá zúčastněná loď představovala jednu z osmi charitativních organizací, nad nimiž drží vévoda a vévodkyně z Cambridge ochrannou ruku, a vítězná regata pak obdržela pohár krále Jiřího V., který byl poprvé udělen v roce 1920. Kapitánem vítězného týmu se tentokráte stal známý britský dobrodruh Bear Grylls. Kate soutěžila na lodi s číslem 1 jménem nadace Royal Foundation, zatímco vévoda na lodi s číslem 2 s Child Bereavement UK.

A to nejlepší na závěr. Malá Charlotte názorně všem předvedla, že ne nadarmo je považována za největší zlobidlo v královské rodině. Když ji Kate vyzvala k tomu, aby zamávala dychtivému davu fanoušků, Charlotte na všechny pořádně vyplázla jazyk. Což vyvolalo všeobecné veselí. Královská etiketa tak vzala za své, ale kdo by huboval roztomilé děvčátko. Prostě ji babička Carole Middletonová odtáhla z dosahu kamer a fotoaparátů.

Tagy: