VIDEO: Královští manželé Meghan a Harry si zašli v Londýně na basseball

Královští manželé Meghan a Harry si zašli v Londýně na basseball

Královští manželé Meghan a Harry si zašli v Londýně na basseball (zdroj: AP)

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu, princ Harry a Meghan Markle, se připojili k fanouškům baseballu. V sobotu si zašli na londýnský stadion na Major League Baseball. A veřejnost i hráči obou amerických týmů je vítali jako největší hvězdy. Podívejte se na video agentury AP, jakých překvapení se dočkali v kabinách.

První ze dvou zápasů mezi dvěma největšími baseballovými americkými týmy - Boston Red Sox a New York Yankees navštívil královský pár. Po porodu opět štíhlé Meghan v černých přiléhavých šatech to velmi slušelo. Se svým mužem Harrym navštívila oba týmy před zápasem v šatnách. Na záběrech je vidět, jak se s nimi usměvavá Meghan objímá. Královský pár bude mít teď těžké rozhodování. Manželé totiž dostali dárky od obou týmů pro svého syna Archieho. Kromě dresů s jeho jménem navíc od týmu Bostonu i roztomilou malou červenou basseballovou pálku.

Pár vzbudil obrovský ohlas a aplaus při příchodu na stadion. Desetisíce lidí vítaly oblíbené členy královské rodiny. Po přivítání a fotografování přímo na hřišti usedli do hlediště a se zájmem fandili. Komu, to už agenturní zprávy neuvádí.

Sobotní zápas odstartuje sezónu MLB. Je také prvním, který se koná v Evropě. Organizátoři doufají, že vzbudí zájem o tento sport po celém světě. A je součástí třídenního festivalu americké kultury, jídla a hudby ve východním Londýně.

Tagy: