reklama
CNN Prima News zranění hlavy

zranění hlavy

Výpis příspěvků ke štítku „zranění hlavy“

Hokejista bojuje v nemocnici o život. Po zásahu pukem je v kritickém stavu

15. března 2021 16:58

Kapitán juniorského týmu Dynamo Petrohrad Timur Fajzutdinov nyní bojuje v nemocnici o život. Během pátečního zápasu v Jaroslavli dostal devatenáctiletý hokejista pukem do hlavy. Rána byla natolik silná, že mladý sportovec ztratil vědomí. Z ledové arény ho ihned převezli na jednotku intenzivní péče. Rodák z Čeljabinsku má poškozenou krční tepnu a je plně odkázán na přístroje.

Kůň šlápl české jezdkyni na hlavu, roztříštil jí lebku. Lucie se ale nevzdává

7. prosince 2020 04:59

Z ošklivého zranění se zotavuje 17letá jezdkyně na koni Lucie Melmerová. Před třemi měsíci při parkurovém závodu vypadla ze sedla a kůň jí šlápl na hlavu. Dívka měla roztříštěnou lebku, ale po intenzivních rehabilitacích ji lékaři v neděli propustili do domácí léčby. Poté stráví měsíc v pražském Motole, kde bude pokračovat v rehabilitacích. Už nyní se těší, až se na koňský hřbet vrátí. Po neštěstí přitom nemohla pořádně jíst a mluvit.

Rakušanka jela do České republiky na dovolenou, po pádu z okna přišla o část lebky

5. prosince 2020 15:58

Z dovolené v České republice se pro rakouskou 52letou učitelku Andreu Goldu stala noční můra. Loni v červnu se jí udělalo nevolno. Rozhodla se proto nadýchat čerstvého vzduchu. Náhle však omdlela a vypadla z okna ve třetím patře hotelu. Pád přežila, ale měla četná zranění a lékaři jí nedávali příliš velkou šanci na přežití. A i když se povedlo, museli jí doktoři kvůli masivnímu krvácení do mozku odstranit část lebky. Zdravotní komplikace má dodnes.

Přepadená žena z Pardubic: Mlátil mě obuškem hlava nehlava, z útoku mám 13 stehů

2. prosince 2020 19:44

Žena, kterou v Pardubicích přepadl muž a zbil obuškem, poskytla exkluzivní rozhovor CNN Prima NEWS. Reportérovi Martinu Holkovi popsala, jak ji 28. listopadu v parku přepadl a poté surově zmlátil neznámý muž. Dívka se z útoku dodnes vzpamatovává a se svým zážitkem se svěřila především proto, že je pachatel na útěku a mohl by být nebezpečný i pro další lidi.

Ženu brutálně zbil muž s obuškem. Skončila v nemocnici s tržnými ranami na hlavě

1. prosince 2020 12:41

Mladá žena v Pardubicích v sobotu večer venčila psa, když její pozornost upoutal muž, který se poblíž cyklostezky pohyboval okolo jednoho z aut a svítil baterkou. Ten si jí však všiml, rozeběhl se k ní a zbil ji. Agresor ukradl dívce mobilní telefon a z místa utekl. Napadená skončila v nemocnici s několika tržnými ranami na hlavě. O případu informovala na sociální síti její matka.

Začal soud se členem ochranky, který loni usmrtil hokejového fanouška

23. listopadu 2020 17:45

Ze smrti hokejového fanouška v Havířově se v pondělí před ostravským krajským soudem začal zpovídat bývalý člen ochranky tamního klubu. Na opilého muže zaútočil loni v říjnu venku před halou poté, co ho kvůli vulgárnostem vyvedl ven. Dal mu facku, muž se skácel k zemi a následně zemřel v nemocnici na krvácení do mozku. Obžalovanému hrozí až deset let vězení. Státní zástupce požaduje nepodmíněný trest u dolní hranice trestní sazby, tedy okolo pěti let.

Podezřelý z vraždy dvou žen se k činům přiznal. Na svědomí toho prý může mít více

12. srpna 2020 17:28

Dvojnásobný vrah žen v Českém ráji, kterého policie zadržela minulý čtvrtek, toho má možná na svědomí ještě více, než se původně zdálo. Podle zdroje obeznámeného s vyšetřováním policistům při výslechu řekl, že v mezidobí obou vražd napadl neznámého muže a vážně ho zranil na hlavě. Policisté teď zjišťují, zda jsou informace pravdivé.

reklama