CNN Prima News Andrea Bocelli

Andrea Bocelli

Výpis příspěvků ke štítku „Andrea Bocelli“

Dojemné loučení na Oscarech. Sál skončil v slzách, oplakával Matthewa Perryho i Navalného

Oscarová noc nepřinesla jen radostné momenty. Velkolepý galavečer se kromě předávání prestižních zlatých sošek dočkal také dojemného momentu, kdy se přítomní za zpěvu Andrea a Mattea Bocelliových rozloučili se zesnulými ikonami filmového a seriálového světa i s dalšími osobnostmi. V krátkém klipu se objevil například herec Matthew Perry z Přátel, rockerka Tina Turnerová či ruský opozičník Alexej Navalnyj, který se objevil v loni oceněném dokumentu.

Opera, rytmické syntezátory i ohňové sloupy. Kteří hudebníci navštíví v roce 2024 Česko?

Fanoušci hudby napříč všemi žánry nepřijdou zkrátka ani v roce 2024. Již v prvních měsících se O2 arenou rozezní tóny staletí prověřené opery, ale i známých popových hitů z období 80. let, a to jak tuzemských, tak zahraničních. V prostorách letňanského letiště se milovníci rockové i metalové muziky na začátku května opravdu zapotí pod ohnivými sloupy a v závěru měsíce si užijí rytmy legendy americké hudební scény.

Britské hvězdy odmítly zahrát na korunovaci Karla III. Organizátoři musí lovit i v zámoří

S tím, jak se korunovace blíží, se nic nesmí nechat náhodě – ani hudební výběr. Na seznamu vystupujících jsou světové hvězdy, některé ale účast odmítly. Jde například o Eltona Johna nebo Eda Sheerana. Král Karel III. s manželkou před slavnostním ceremoniálem, který je naplánován na 6. května, navíc překvapili například i organizátory Eurovize, jež se letos vysílá právě z Británie.

Virus by nás neměl zastavit, svět musí pokračovat dál, vyzval operní pěvec Andrea Bocelli

Andrea Bocelli, nejprodávanější italský interpret, jehož desky si koupily desítky milionů lidí po celém světě, a majitel mnoha ocenění, byl hostem pořadu Interview televize CNN Prima NEWS. Řekl, že koronavirus by lidi neměl zastavit a že svět musí pokračovat dál. V rozhovoru mluvil i o svém vystoupení v pražské O2 areně, které by se mělo konat 29. května 2021. Podle dosavadních prodejů lístků se jedná o bestseller.