reklama
CNN Prima News areál

areál

Výpis příspěvků ke štítku „areál“

V areálu kladenské Poldi hořely pneumatiky. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu

21. prosince 2021 12:49
Aktualizováno

V průmyslovém areálu bývalé Poldi v Kladně v úterý na několika místech hořely pneumatiky, hasiči vyhlásili druhý poplachový stupeň ze čtyř možných kvůli vyššímu počtu zasahujících hasičů. Nikdo se nezranil, jako příčinu určil vyšetřovatel hasičů úmyslné zapálení, řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Jan Sýkora. Kouř byl vidět v širokém okolí i z některých míst v Praze.

Po tornádu jsme připraveni otevřít, parkoviště ale plní sutiny, říká šéf Zoo Hodonín

17. července 2021 07:00

Ničivé tornádo, které před třemi týdny řádilo na jihu Moravy, poškodilo i areál hodonínské zoologické zahrady. Při bouři se nezranilo žádné zvíře. „Nejvíce to odneslo technické zázemí a útulek pro psy. Zoo je připravena k otevření, na příjezdových komunikacích a parkovišti ale vzniklo shromáždiště suti po demolicích,“ uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové ředitel zoo Martin Krug.

Hrad kvůli půlnoční částečně otevře areál, ve sv. Vítu bude platit covid režim

6. prosince 2020 11:15

Lidé budou moci navštívit tradiční vánoční půlnoční mši 24. prosince v katedrále svatého Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě. Podmínkou však budou hygienická opatření stanovená usnesením vlády, informoval Hrad s tím, že areál Pražského hradu se tak při této výjimečné příležitosti částečně zpřístupní pro veřejnost. K úplnému otevření se zatím neschyluje.

Z 35metrového továrního komínu se zřítili dva muži, pád nepřežili

5. prosince 2020 11:18
Aktualizováno

V pátek po 23. hodině večerní zasahovali záchranáři a policisté u tragické nehody způsobené pádem z 35metrového komínu. V areálu bývalé továrny na zpracování mramoru v Dobřichovicích na Praze-západ se z něj zřítili dva muži. Jeden na místě podlehl zraněním, druhý zemřel poté, co ho transportoval vrtulník do motolské nemocnice.

Berlínské letiště Tegel po 60 letech končí. Z areálu bude vědeckotechnický park

8. listopadu 2020 20:44

Z berlínského letiště Tegel vzlétlo v neděli odpoledne po 60 letech komerčního provozu poslední letadlo s cestujícími. Letiště na severozápadě německé metropole končí svůj provoz a leteckou obsluhu Berlína plně přebírá nové letiště Willyho Brandta. To je v provozu od soboty minulého týdne. Berlínský starosta Michael Müller nedělní akci označil za historický okamžik plný emocí.

reklama