CNN Prima News areál

areál

Výpis příspěvků ke štítku „areál“

Velký požár prodejny Hecht v Tehovci způsobilo vznícení akumulátoru. Škoda činí 60 milionů

Aktualizováno

Příčinou požáru, který ve středu večer zachvátil prodejnu se zahradní technikou Hecht v Tehovci u Prahy, bylo vznícení akumulátoru v dílně elektronářadí. Předpokládaná škoda je 60 milionů korun. Na místě je v pátek ráno ještě dobrovolná jednotka hasičů. Když bude při průzkumu vše v pořádku, hasiči objekt předají majiteli, řekla mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.

Na Brněnsku hoří průmyslový areál. Hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň poplachu

Hasiči na okraji Nosislavi na Brněnsku zasahují u požáru v bývalém zemědělském areálu, shořela jedna z hal, ve které byl autoservis. Požár mají pod kontrolou, dohašují skrytá ohniska, potrvá to ale asi ještě několik hodin, řekl ve čtvrtek kolem 18:45 mluvčí hasičů David Jirouš. Vyhlásili třetí stupeň požárního poplachu. Událost se obešla bez zranění, záchranná služba na místo nevyjížděla, řekla mluvčí záchranářů Barbora Truksová Zuchová.

V areálu kladenské Poldi hořely pneumatiky. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu

Aktualizováno

V průmyslovém areálu bývalé Poldi v Kladně v úterý na několika místech hořely pneumatiky, hasiči vyhlásili druhý poplachový stupeň ze čtyř možných kvůli vyššímu počtu zasahujících hasičů. Nikdo se nezranil, jako příčinu určil vyšetřovatel hasičů úmyslné zapálení, řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Jan Sýkora. Kouř byl vidět v širokém okolí i z některých míst v Praze.

Po tornádu jsme připraveni otevřít, parkoviště ale plní sutiny, říká šéf Zoo Hodonín

Ničivé tornádo, které před třemi týdny řádilo na jihu Moravy, poškodilo i areál hodonínské zoologické zahrady. Při bouři se nezranilo žádné zvíře. „Nejvíce to odneslo technické zázemí a útulek pro psy. Zoo je připravena k otevření, na příjezdových komunikacích a parkovišti ale vzniklo shromáždiště suti po demolicích,“ uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové ředitel zoo Martin Krug.