reklama

Auto se čtyřmi lidmi skončilo ve výkopu. Najednou letíme a zeď, popsal spolujezdec

Kuriózní nehodu řešili v noci na úterý policisté v pražských Modřanech. V hlubokém výkopu na silnici tam skončilo osobní auto se čtyřčlennou posádkou. Spolujezdkyni museli ošetřit záchranáři, o automobil se zase postarali hasiči, kteří ho vytáhli pomocí těžké techniky.

reklama

Bylo krátce před půlnocí, když policisté a hasiči vyráželi do ulice Československého exilu k nahlášené nehodě. Když dorazili na místo, byli poměrně překvapení – v hlubokém výkopu bylo „zaparkované“  osobní auto. „Já jsem byl na mobilu a najednou letíme a pak zeď. Nějak jsme vylezli a přijela policie,“ prohlásil spolujezdec.

K tématu

Jak pro CNN Prima NEWS popsal sám řidič, nestihl zareagovat na značení, které před výkopem bylo, a místo toho, aby jel podle něj, pokračoval rovně. „Jel jsem rychle a abych neohrozil další lidi, sjel jsem ke krajnici,“ uvedl. Auto pak vletělo přímo do jámy, která je v silnici kvůli opravě podchodu.

„Původně nám bylo oznámeno, že se při této havárii zranila jedna osoba. Skutečně rychlá záchranná služba jednu dívku odvezla do nemocnice, nicméně po ošetření byla tato propuštěna bez nutnosti hospitalizace a neměla žádné zranění,“ informoval policejní mluvčí Jan Daněk.

Auto mělo po nárazu do betonové stěny zničenou přední část, škoda byla předběžně odhadnuta na 60 tisíc korun. Problém ale byl, jak osobák z výkopu dostat ven. Nakonec si s tím poradili hasiči, kteří k vyproštění havarovaného vozu přivolali i jeřáb.

K tématu

Policisté také začali zjišťovat, co vlastně nehodu způsobilo a jestli třeba schopnosti 20letého řidiče nebyly něčím ovlivněny. „Policisté provedli u řidiče jak dechovou zkoušku, tak test na drogy. Obě dvě tyto zkoušky byly negativní,“ doplnil Daněk.

Na staveništi skončil i řidič v Benešově

Podobnou nehodu, kdy šofér skončil také na staveništi, řešili policisté v noci na úterý také v Benešově. V tomto případě seděl za volantem 31letý muž. „Jel Konopišťskou ulicí směrem na most přes železnici, vjel přes zákazové dopravní značky na staveniště, kde narazil do oplocení. V autě s ním seděla spolujezdkyně. V danou dobu se prý spolu hádali,“ sdělila policejní mluvčí Monika Schindlová.

Zda právě to byl důvod jeho nepozornosti, není jasné. Podle policistů byl ale řidič pod vlivem drog, navíc prý nebyl schopný předložit ani řidičský průkaz. Ani při této nehodě se nikdo nezranil.

Další hlavní zprávy

360°

Politiku beru osobně. Vstoupit do ní ale nechci, trpěl bych, přiznal písničkář Klus

Politiku beru osobně. Vstoupit do ní ale nechci, trpěl bych, přiznal písničkář Klus

Od začátku své kariéry se skrze své písně Tomáš Klus vyjadřoval k politické situaci v zemi. Nyní adresuje album Čaučesko dvěma politikům – premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi. „Neútočím na jejich osobnost, ale na jejich skutky, které mají morální dopad na naši společnost,“ uvedl Klus v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Sám se však do politiky nehrne, protože by v ní prý trpěl.

Dopis generálů hýbe Francií. Le Penovou táhne vzhůru, lidé spekulují o převratu
Doufali jsme v zázrak. Lidé na sociálních sítích truchlí za 15letého Tomáše
Ruští agenti z Vrbětic povýšili. Pracují pro Kreml, tvrdí novinář Bellingcatu
Mistrovská Slavia nedala v poháru Spartě šanci. Sešívaní si finále zahrají s Plzní
reklama
reklama
Hamáčkovi věřím. Výměna Vrbětic za Sputnik V je nesmysl, zdůrazňuje Babiš

Politika

Domácí zpravodajství

Vláda musí prověřit únik informací v případu Vrbětice, rozhodli poslanci
Pacienti s rakovinou se bojí nejen nemoci, ale i její léčby, přiznal lékař Klener
Zatčený aktivista i vyjádření známých osobností. Česko si připomíná Pražské povstání
Další články
reklama
reklama