reklama
CNN Prima News balík

balík

Výpis příspěvků ke štítku „balík“

Chcete balík od České pošty? Leda si ho přivezte sami. Se zákazníky nikdo nemluví

16. prosince 2020 19:10

Balík jako rukojmí systému České pošty, taková je má nejčerstvější zkušenost. V předstihu jsem objednala zásilku, firma ji před deseti dny odevzdala České poště k doručení. Balík stále nemám. První, co jsem zkusila, byl samozřejmě systém on-line sledování zásilky a požadavek na něj. Nepomohlo. Pošta nereaguje ani na opakované e-maily, telefonní linku zvedá jen automat, žádného operátora se nedočkáte. Na naše dotazy k situaci neodpověděl za celý den ani tiskový mluvčí. Pošta zkrátka nekomunikuje.

Zásilkovny před Vánoci pod palbou kritiky. Zákazníci si stěžují, že pošta nestíhá

12. prosince 2020 16:21

Nejen na sociálních sítích největších českých logistických společností se v předvánočním shonu množí stížnosti nespokojených zákazníků. Někteří dopravci možné problémy kvůli enormnímu nárůstu zásilek připouštějí, Česká pošta neustále tvrdí, že zvládá. Tento týden určila „rozhodný den“, dokdy je možné odeslat balík s garancí doručení před Štědrým dnem.

Dostat od pošty svůj zaplacený balík? Skoro jako mise pro detektiva

5. prosince 2020 07:08

Peripetie, které člověk musí absolvovat, aby dostal od České pošty zboží, za které zaplatil, jsou někdy téměř neuvěřitelné. S uzavřením obchodů během koronavirové krize a s blížícími se Vánoci nápor na doručovací služby ještě zesílil. Někteří lidé tak třeba přes tři týdny marně pátrají po svém balíčku.

reklama