CNN Prima News benzínová pumpa

benzínová pumpa

Výpis příspěvků ke štítku „benzínová pumpa“

Smrt při tankování na pumpě. Hvězdného závodníka ubodal recidivista, z vězení vyšel nedávno

16. července 2022 22:09

Ve věku 37 let zemřel americký automobilový závodní jezdec Bobby East. Bývalou hvězdu prestižních závodů NASCAR někdo ve středu ubodal k smrti na kalifornské čerpací stanici. Policisté v souvislosti s vraždou zadrželi 27letého muže, který byl před časem podmínečně propuštěn z vězení, uvedl web Daily Mail.

Babiš kritizuje ceny paliv, draze ale natankujete i na jeho pumpě. Proč nejde příkladem?

11. dubna 2022 22:47

Andrej Babiš a jeho hnutí ANO je největším kritikem současných vysokých cen na pumpách. Paradoxně ale i sám Babiš srze svěřenské fondy a v nich „zaparkovanou“ společnost Imoba jednu benzínovou pumpu vlastní, a to přímo v jeho domovských Průhonicích. Ani ta ale nešla nijak dramaticky s cenami dolů, aby tak třeba tlačila na konkurenci nebo šla příkladem. Na benzínu i naftě tak vydělává stejně jako všechny ostatní společnosti.

Praděd i děd Václava Havla žili v hornické kolonii v Ostravě, našel se jejich dům

17. prosince 2021 20:04

Kde žili ostravští předci prezidenta Václava Havla, se dlouho nevědělo. Až deset let po jeho smrti (18. prosince 2011) historici místo přesně lokalizovali. Praděd Čeněk Vavrečka i jeho syn Hugo Vavrečka obývali dům v hornické kolonii Hranečník, tento havířský domek byl ovšem v roce 1985 zbourán. Nahradila ho benzinová pumpa, na které tento týden reportér CNN Prima NEWS potkal někdejší kuchařku rodiny Havlů. Samotný Václav Havel by zřejmě takovou náhodu komentoval: „To jsou paradoxy, pane Vaněk.“

Krize ve Velké Británii. Na pumpách došly pohonné hmoty, Londýn zvažuje povolání armády

27. září 2021 15:33

Až 90 procent čerpacích stanic ve velkých britských městech nemá palivo, napsala dnes agentura Reuters. Krizi v dodavatelských řetězcích, kterou způsobil nedostatek řidičů nákladních aut, umocnilo panické nakupování do zásoby. Za nedostatkem řidičů stojí více faktorů, včetně pandemie COVID-19 a odchodu Británie z Evropské unie. Důsledkem jsou výpadky v dodávkách různého zboží, včetně pohonných hmot nebo potravin pro supermarkety.

Narkoman terorizoval sousedy i obsluhu čerpací stanice. Policie je na něj krátká

8. dubna 2021 17:17

Muž závislý na pervitinu terorizuje své sousedy a nyní zaútočil i na personál nedaleké čerpací stanice. Jan H. se dvakrát po sobě vrátil na OMW v Plzni v ulici U Prazdroje. Vyděšená pokladní se před ním zamkla. Strážníci muže dvakrát ze stanice vykázali a incidenty řeší jako porušení krizových opatření a podezření z přestupku. O případu informoval deník Krimi Plzeň.

Češi vzali v neděli benzínky útokem. Nakupovali alkohol, cigarety i květiny

3. listopadu 2020 09:26

Čerpací stanice v Česku zaznamenaly v neděli zvýšený zájem o nepalivové zboží, poptávka po některých výrobcích vzrostla o desítky procent. Důvodem bylo rozhodnutí vlády uzavřít poslední den v týdnu kvůli šíření koronaviru maloobchodní provozovny. Část zákazníků se tak přesunula na benzinové pumpy, které podobně jako například lékárny mají ze zákazu výjimku. Lidé kupovali alkohol, cigarety i květiny, vyplývá vyjádření většiny provozovatelů čerpacích stanic. Prodejci tvrdí, že byli na zájem připraveni a nezaznamenali žádné problémy.