reklama
CNN Prima News biatlonistka

biatlonistka

Výpis příspěvků ke štítku „biatlonistka“

Soukalová o exmanželovi: Lidé říkali, ať si na něj dám pozor. Šipky na jeho fotky nehážu

6. listopadu 2021 06:59

I když má Gabriela Soukalová za sebou drsný rozvod s Petrem Koukalem, zášť vůči němu prý necítí. „Šipky na jeho fotky doma nehážu,“ glosovala v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Soukalová. Naopak je mu vděčná za první společné roky jejich života. Z druhé etapy vztahu si pak dokázala vzít ponaučení. Myslí si také, že si takové zkušenosti do života nějakým způsobem přitáhla sama.

Slzy Soukalové: Po těžkém rozvodu nemoc v rodině. Všechno špatné mě posiluje, říká

1. listopadu 2021 18:55

I když si Gabriela Soukalová užívá novou roli maminky, v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS prozradila, že si v posledních letech prošla těžkým obdobím. To navíc neskončilo. Kromě těžkého rozvodu s Petrem Koukalem se ukázalo, že jsou její blízcí vážně nemocní. Všechny předchozí životní zkoušky považuje za přípravu na tu současnou.

Bylo to těžké. Nevěděla jsem, že jedu svou poslední sezonu, popsala Soukalová

11. března 2021 22:42

Český biatlon prošel výraznou generační výměnou, máme tu velmi nadějné vlaštovky, řekla dvojnásobná olympijská medailistka Gabriela Soukalová. Kariéry vrcholové sportovkyně zanechala, několik měsíců už se věnuje moderování Showtime na CNN Prima NEWS. V pořadu Interview mimo jiné prozradila, že problémy měla v nové roli například s chůzí na podpatcích.

Sledujte ZÁZNAM Interview s Gabrielou Soukalovou: Jaký je život po kariéře sportovce?

11. března 2021 16:55

Dvojnásobná olympijská medailistka a mistryně světa Gabriela Soukalová bude hostem čtvrtečního Interview. S moderátorem Tomášem Vzorkem se pobaví o zákulisí vrcholového sportu i o začátcích v televizi. Jaký je současný stav a budoucnost českého biatlonu, má stále česká reprezentace na to, bojovat o světové medaile? Je důležitější talent, nebo dřina? A jaký je život po kariéře vrcholového sportovce?

Sledujte ŽIVĚ Nový den: Jak rok s koronavirem hodnotí biolog Flegr a stomatolog Šmucler

28. února 2021 19:26

V pondělí 1. března to bude rok, co se Česká republika potýká s koronavirovou pandemií. V pořadu Nový den ve speciálním vysílání zhodnotí posledních 12 měsíců molekulární biolog Jaroslav Flegr nebo stomatolog Roman Šmucler. Hostem bude i krizový manažer pražské záchranné služby Ondřej Šedivka, který byl během první vlny u převozu Čechů vracejících se z Wu-chanu.

reklama