reklama
CNN Prima News Bořek Dočkal

Bořek Dočkal

Výpis příspěvků ke štítku „Bořek Dočkal“

Rosický se rozepsal: Neuvěřitelné lži. Vrbu jsem chtěl já, peníze jsme vyřešili hned

19. února 2021 11:32

Ať se děje, co se děje, ve fotbalové Spartě Praha bude vždycky rušno. Poslední dobou se největší pozornost točila kolem špatné nálady v týmu nebo angažování nového trenéra Pavla Vrby. Tomáš Rosický je milovanou klubovou legendou, ale coby sportovní ředitel „Letenských“ není uprostřed ne příliš úspěšné éry v záviděníhodné pozici a i vzývaný bývalý hráč má u svých fanoušků řadu kritiků. Těmto nesouhlasným hlasům se bývalý kapitán reprezentace pokusil vyrazit naproti a vyargumentovat některé věci z turbulentního období.

Kapitáni klubů z Evropské ligy prosí Babiše: Spusťte ligu, máme ojedinělá opatření

28. října 2020 19:12

Jsou rádi, že mohou reprezentovat český fotbal „aspoň“ v pohárech. V prestižních zápasech Evropské ligy ale nyní české kluby narážejí na nedostatek herní praxe. Zatímco jinde na kontinentu se soutěže hrají, v tuzemsku je fotbal momentálně zmrazen. Proto kapitáni pražské Sparty i Slavie a Slovanu Liberec – tedy týmů hrajících na podzim v „Evropě“ – vyzývají premiéra Andreje Babiše ke znovuspuštění ligy.

Koronavirus ve fotbalové reprezentaci: Do Izraele neletí Dočkal, zbylo 18 hráčů

11. října 2020 09:55

Trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý bude mít v utkání Ligy národů v Izraeli k dispozici pouze osmnáct hráčů. Z nominace kvůli koronavirové nákaze nebo kapacitním důvodům vypadli kapitán Bořek Dočkal, brankář Filip Nguyen, obránce Filip Novák, záložník Antonín Barák, obránce Filip Novák a útočník Adam Hložek. Fotbalová asociace (FAČR) už nominovala případný záložní tým.

reklama