reklama
CNN Prima News Bořek Dočkal

Bořek Dočkal

Výpis příspěvků ke štítku „Bořek Dočkal“

Rosický se rozepsal: Neuvěřitelné lži. Vrbu jsem chtěl já, peníze jsme vyřešili hned

Ať se děje, co se děje, ve fotbalové Spartě Praha bude vždycky rušno. Poslední dobou se největší pozornost točila kolem špatné nálady v týmu nebo angažování nového trenéra Pavla Vrby. Tomáš Rosický je milovanou klubovou legendou, ale coby sportovní ředitel „Letenských“ není uprostřed ne příliš úspěšné éry v záviděníhodné pozici a i vzývaný bývalý hráč má u svých fanoušků řadu kritiků. Těmto nesouhlasným hlasům se bývalý kapitán reprezentace pokusil vyrazit naproti a vyargumentovat některé věci z turbulentního období.

Kapitáni klubů z Evropské ligy prosí Babiše: Spusťte ligu, máme ojedinělá opatření

Jsou rádi, že mohou reprezentovat český fotbal „aspoň“ v pohárech. V prestižních zápasech Evropské ligy ale nyní české kluby narážejí na nedostatek herní praxe. Zatímco jinde na kontinentu se soutěže hrají, v tuzemsku je fotbal momentálně zmrazen. Proto kapitáni pražské Sparty i Slavie a Slovanu Liberec – tedy týmů hrajících na podzim v „Evropě“ – vyzývají premiéra Andreje Babiše ke znovuspuštění ligy.

Koronavirus ve fotbalové reprezentaci: Do Izraele neletí Dočkal, zbylo 18 hráčů

Trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý bude mít v utkání Ligy národů v Izraeli k dispozici pouze osmnáct hráčů. Z nominace kvůli koronavirové nákaze nebo kapacitním důvodům vypadli kapitán Bořek Dočkal, brankář Filip Nguyen, obránce Filip Novák, záložník Antonín Barák, obránce Filip Novák a útočník Adam Hložek. Fotbalová asociace (FAČR) už nominovala případný záložní tým.

reklama