reklama
CNN Prima News chlapci

chlapci

Výpis příspěvků ke štítku „chlapci“

Jeden z chlapců, které srazil vlak, stále bojuje o život. Druhý nepřežil

19. listopadu 2021 18:57

U železničního přejezdu ve Valašském Meziříčí došlo ve čtvrtek v podvečer k tragické nehodě. Vlak tam srazil dva nezletilé chlapce, jejich přesný věk není známý. Jeden z nich zemřel přímo na místě, druhý bojuje v kritickém stavu o život v nemocnici. Případem už se zabývá policie. Vše nasvědčuje tomu, že se nehoda stala na místě, kde je přechod přes koleje zakázán.

Rok od smrti malých fotbalistů a otce při nehodě: Policie v případu stále nemá jasno

24. srpna 2021 22:47

Jen před pár dny uběhl rok od tragické autonehody na Slovensku. Při srážce dvou dodávek u Liptovského Trnovce zemřeli čtyři chlapci a jeden muž. Dodnes policie neuzavřela vyšetřování, i když z nehody obvinila řidiče transportéru, který skupinu kamarádů vezl. Rodiny se snaží s neštěstím smířit, vědí, že obviňování jim blízké nevrátí.

Dětí s poruchami chování přibývá, jediný ústav pro chlapce na Vysočině však končí

9. července 2021 06:40

Žďár nad Sázavou v současnosti řeší ožehavý problém. Výchovný ústav pro chlapce, jediný v celém kraji, a navíc s 30letou tradicí, má brzy skončit. Oprava zanedbaného objektu by totiž vyšla na desítky milionů korun. Verdikt ministerstva školství kritizují pedagogové, zaměstnanci i úřady. Peticí dávají najevo, že zavření ústavu rodinného typu bude velká chyba.

V Česku zemřely na koronavirus už čtyři děti a přibývá i těch nemocných, včetně kojenců

16. března 2021 18:19

Koronaviru v Česku podlehly již čtyři děti mladší osmnácti let. Po osmileté dívce a jedenáctiletém chlapci se potvrdila další dvé úmrtí u mladíků ve věku šestnáct a sedmnáct let, kteří přišli o život v pražské Fakultní nemocnici v Motole. Podle pediatra Jana Davida stále platí, že většina dětí nemá při onemocnění příznaky.

reklama