reklama
CNN Prima News chlapci

chlapci

Výpis příspěvků ke štítku „chlapci“

Dětí s poruchami chování přibývá, jediný ústav pro chlapce na Vysočině však končí

Žďár nad Sázavou v současnosti řeší ožehavý problém. Výchovný ústav pro chlapce, jediný v celém kraji, a navíc s 30letou tradicí, má brzy skončit. Oprava zanedbaného objektu by totiž vyšla na desítky milionů korun. Verdikt ministerstva školství kritizují pedagogové, zaměstnanci i úřady. Peticí dávají najevo, že zavření ústavu rodinného typu bude velká chyba.

Tragédie mezi rodinnými příslušníky: Muž v USA nalezl čtyři své příbuzné mrtvé

Muž, který šel v neděli dopoledne navštívit pětičlennou rodinu, spatřil v domě v Západní Virginii na jihu USA příslušníky své rodiny mrtvé. Přivolaná policie pak uvnitř domu nalezla mrtvá těla dvou dospělých a dvou chlapců ve věku dvanácti a tří let. Posledního člena rodiny našli kriminalisté nedaleko od místa činu. Právě tento šestnáctiletý mladík je nyní hlavním podezřelým.

Chlapci si smrt rodičů vymysleli. Lidé jim ve sbírce poslali skoro 300 tisíc

Několik zpravodajských webů v neděli informovalo o příběhu tří nezletilých chlapců, kteří měli po údajné smrti rodičů při autonehodě žít několik měsíců sami v pražském bytě. V pondělí odpoledne se ale ukázalo, že celý příběh je smyšlený a chlapcům se nejspíš podařilo napálit nejen média, ale především spolek, který se o ně začal starat, a dárce, kteří jim na speciálně vytvořený účet zasílali finanční podporu. Proč hoši lhali, zatím není jasné. Případ nyní prošetřuje jak Orgán sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD), tak policie.

reklama