člun

Výpis příspěvků ke štítku „člun“

Co to, ku*va, je? Šokovaný muž natočil obrovského žraloka, připlaval mu přímo k člunu

19. července 2022 06:53

Zajímavý zážitek má za sebou 32letý Alex Nel. Když byl o víkendu rybařit, narazil poblíž britského pobřeží na čtyřmetrového žraloka. Ze záběrů, které pořídil, je patrné, že paryba připlavala až těsně k jeho člunu. Ve stejné oblasti zaznamenali lidé na začátku července jiného velkého žraloka přímo u pláže. Oba případy se obešly bez komplikaci, jednalo se totiž zřejmě o druhy, které pro člověka nepředstavují nebezpečí.

Bayraktar znovu v akci: Obávaný dron zničil u Hadího ostrova dva ruské vojenské čluny

2. května 2022 11:09

Ukrajinci se snaží dobýt zpět svá území, která nyní okupují ruské síly. Obě armády svádí tvrdý boj například o Hadí ostrov. Ten proslul hned po prvním dnu invaze, když se jeho ukrajinská posádka odmítla vzdát agresorovi a ruský válečný křižník Moskva poslala do patřičných míst. Pro znovudobytí malého černomořského ostrova Ukrajinci využívají i obávané turecké drony Bayraktar TB2. Jednomu z nich se povedlo zneškodnit hned dva ruské vojenské čluny.

Průša by se měl z kómatu už probrat, říká miliardář Chlad. Fámám o rychločlunu nevěří

27. ledna 2022 21:43

Tragická nehoda v Karibiku stála život českého podnikatele Miroslava Bučkovského. Spolu s ním cestoval Michal Průša, který náraz sice přežil, ale skončil s vážnými zraněními na jednotce intenzivní péče. Podle informací miliardáře Richarda Chlada, který se s oběma muži znal, se už Průša měl z kómatu probrat. Jeho stav je ale stále vážný.

Migrační krize ve Francii. Pašeráci mají uprchlíkům mířícím do Británie hrozit smrtí

26. listopadu 2021 15:46

Francie s Británií se pustily do křížku kvůli bobtnající migrační krizi u břehů Dunkerku. Ve středu se při snaze překonat Lamanšský průliv utopilo 27 migrantů. Britský premiér Boris Johnson zveřejnil dopis francouzskému prezidentovi Emmanuelovi Macronovi, ve kterém ho žádá, aby zamezil přílivu uprchlíků do Francie. Jenže to Paříž pobouřilo a z migrační krize se stala i krize mezistátní.

Za záchranu dětí obětovala matka život. Po ztroskotání kojila potomky, sama pila moč

21. září 2021 12:42

Obrovské štěstí v neštěstí měly dvě malé děti z Venezuely. Loď, na které se plavily s rodinou totiž, ztroskotala. Po čtyřech dnech v záchranném člunu je objevili záchranáři živé. Přežily díky neskutečné obětavosti své matky, která svůj život vyměnila za ten jejich. Děti tak jsou spolu se svoji chůvou pravděpodobně jedinými přeživšími nehody, informuje web The Independent.