CNN Prima News den matek

den matek

Výpis příspěvků ke štítku „den matek“

Hrůzný nález na Den matek: Žena zavraždila své tři děti, nejstarší syn jí měl pomáhat

11. května 2022 23:11

Co se honilo hlavou 38leté Angele Floresové, v tuto chvíli tuší zřejmě jen málokdo. Matka čtyř dětí se v předvečer Dne matek podle sousedů chovala zvláštně, ráno pak policisté našli tři z jejích dětí v domě mrtvé. Přežil jen 16letý syn. Žena se k vraždám přiznala, nejstarší syn jí měl pomáhat. Tragický případ ale stále není zcela objasněn. Informoval o něm web Daily Mail.

Den matek vytlačil v Česku MDŽ. Jeho kořeny sahají až do začátku 20. století

5. května 2022 21:26

V neděli 8. května se v Česku slaví Den matek. Dcery a synové mohou opět po roce poděkovat svým matkám za starostlivost a péči. Den matek se připomíná po celém světě, kvůli rozdílným tradicím a historii se ale slavívá v různých termínech. Druhou květnovou neděli svátku věnuje kromě Česka třeba Německo, Rakousko, Itálie či Řecko. Slaví se od roku 1914, na území někdejšího Československa od roku 1923. Jeho propagátorkou byla Alice Masaryková.

Zničil jsi další rodinu kvůli dě*ce, vzkazuje manželka nevěrné hvězdě PSG. Opustí klub?

20. října 2021 15:29

Argentinský útočník Mauro Icardi pohrozil svému klubu, že odejde, pokud se k němu nevrátí jeho manželka a zároveň agentka Wanda Naraová. Za rozpad dlouholetého vztahu může podezření, že Icardi měl aférku s modelkou a herečkou Chinou Suárezovou. Naraová nyní všemi možnými cestami slavnému fotbalistovi Paris Saint-Germain naznačuje, že je konec.

Vyšetřování „zkřížených rukou“ zastaveno. Extravagantní koulařce zemřela po závodě matka

4. srpna 2021 15:49

Jen pár dnů po zisku stříbrné olympijské medaile zemřela americké koulařce Raven Saundersové matka. S ohledem na tuto tragickou zprávu zastavil Mezinárodní olympijský výbor (MOV) vyšetřování jejího protestního gesta na stupních vítězů. Saundersová rovněž pozastavila aktivitu na svých sociální sítích. Stejně jako před pěti lety se obává problémů s duševním zdravím.

Babišova nová kniha: Kvóty na migranty nikdy, české ženy si zaslouží vlastní svátek

16. července 2021 00:39
Aktualizováno

Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš ve čtvrtek večer představil svou novou knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou. Podle jeho slov jde o osobní zpověď a sondu do zkušeností, které nasbíral v české a mezinárodní politice. V knize popisuje například migrantskou krizi či vyzdvihuje české matky a babičky.

První předpověď na léto: Sucho nehrozí, jaké budou teploty?

12. května 2021 20:31

Léto v Česku by mělo být teplotně i srážkově průměrné. Dřívější strašák sucho tak podle všeho nehrozí. Teplejší léto čekají meteorologové v Evropě na Pyrenejském poloostrově nebo na Balkáně. Příroda je letos i vlivem podprůměrných teplot opožděná, uvedla v pořadu Nový den CNN Prima NEWS Michaela Valachová z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).