reklama

DÍL 78.: Hledáme domov Argovi, Homerovi a Pajanovi

Hledáme domov pro Pajana.

reklama

Hledáme domov pro Pajana.

Je to trochu oříšek, správný pes, sebevědomý až na půdu. Lidi si vybírá. Výchovu nepoznal. Byl nalezen v Pavlovicich u hřbitova, proto to jméno. Pajan je velmi energický, temperamentní, k neutahání. Je na něm ještě hodně práce, ale pro svého majitele bude jednou skvělý parťák. Je vhodný k akčním lidem, pro které to bude výzva. Je mladý, do dvou let. Zvyklý v kotci, čistotný.

Kontakt: útulek Dogsy, z.s.,

Markéta Sýkorová
tel: 604 334 874
Veronika Slavíková
tel: 777 239 237

Pamatujete si na akci Den zvířat? Probíhala od 1.9. až do 4.10. kdy je Mezinárodní den zvířat. Díky vám se vybralo neuvěřitelných 427 tisíc korun. Akci podpořilo i mnoho známých tváří a tak doufáme, že když byl první ročník tak úspěšný, nebyl ani poslední!

Homer

Dvouletý kříženec (jack russel teriér). Nachází se v Rychnově nad Kněžnou. 
Mladý aktivní prcek, se kterým jen tak neposedíte, a když ano, tak jedině s ním na klíně!
Homer je klasický chlap, který neustále potřebuje vaši pozornost. Nekutečně společenský, ale také žárlivý. Se psy vychází, jen musí mít jasno, že pouze on je světlo vašeho života. Na vodítku netahá, v bytě se chová vzorně, nedemoluje a neštěká.  Delší dobu nikomu nepatřil, snaží se vše dohánět, což je pochopitelné. S trochou trpělivosti se jistě rychle srovná, jakmile si bude jistý, že je konečně zase doma.

Homie je nalezenec, nikdo o něho nejevil zájem. Homer je neskutečné číslo nabité energií, kterou by občas mohl raději rozdávat. Lítání a mazlení je jeho smysl života, hledáme milující a aktivní rodinu.  
Očkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnitřním i vnějším parazitům, čipovaný. Adopční poplatek 3 350,-

Argo

Tříletý kříženec (Americký staffbull), nachází se v Benešově.

Vítací, milující, překypující energií a touhou trávit s člověkem co nejvíce času. Argo se dostal do útulku z rodinných důvodů páníčka, který ho však miloval a rozhodně tedy nezažil nic zlého. Je to veselý optimistický kluk v plné síle, potřebuje opravdu hodně zaměstnat tělo i hlavu, aby svou energii a chuť do jakékoliv akce využil.  Pak z něho bude oddaný vysmátý a naprosto spokojený parťák a rád vám daruje své obrovské srdce.
Zvládá základní poslušnost, respektuje autoritu a pravidla, která mu nastavíte. Není možnné ho mít jen třeba na hlídání zahrady nebo jen na mazlení (které má jinak tuze rád), to by mu ke šťastnému životu opravdu nestačilo. Potřebuje být člověku nablízku a podnikat s ním cokoliv, čemu porozumí a naučí se to, ke svému člověku vzhlížet a plnit mu všechna přání. Jako většina psů typu bull zbožňuje lidi, ale nemusí se s jinými zvířaty. S větší pohodovou fenkou by se asi zkamarádil, ale nejlépe mu bude jako jedináčkovi - vždy po vašem boku...
Očkovaný, ošetřený proti parazitům, čipovaný, ve skvělé kondici a s obrovskou touhou po té své jediné zbožňující a zbožňované rodině, která ho bude milovat do posledního dne jeho života...
Adopční poplatek: 3 350,- Kč

Kontakt oba: Home4pets, +420 774 706 026

Tagy:
Zlaté deblistky: Můžeme být na sebe jen pyšné. Krejčíkové se z Tokia vůbec nechce
OH 2021

Zlaté deblistky: Můžeme být na sebe jen pyšné. Krejčíkové se z Tokia vůbec nechce

Společně se staly světovými jedničkami, dvakrát vyhrály Roland Garros, jednou Wimbledon. A teď i olympijské hry v Tokiu. Tenisové deblistky Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou si za velkého dojetí navzájem předaly zlaté medaile. „Budeme si to připomínat. Na každém turnaji si řekneme: Pamatuješ si zlato, jak jsme byly na olympiádě? Doufám, že nás to bude spojovat dál,“ vyprávěla Krejčíková.

Tragická nehoda u Karlových Varů má dvě oběti. Zemřela matka s dítětem, další jsou zranění
Nehody

Tragická nehoda u Karlových Varů má dvě oběti. Zemřela matka s dítětem, další jsou zranění

Při tragické nehodě dvou osobních aut u Karlových Varů v neděli zemřelo dítě a jeho matka. Další tři lidé se při střetu zranili, dva z nich přepravil vrtulník do plzeňské nemocnice. Silnice číslo 6 směrem na Prahu u střelnice je kvůli nehodě v obou směrech uzavřená, informoval krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva. Podle webu dopravniinfo.cz bude silnice uzavřena přibližně do 14:30.

Živě
ON-LINE desátý den olympiády: České tenistky braly zlato. Kdo bude králem sprintu?

Aktualizováno

České tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková to dokázaly. Ovládly finále čtyřhry a stávají se olympijskými vítězkami. Duel o zlato proti švýcarské dvojici Belinda Bencicová-Viktorija Golubicová vyhrály díky dvěma získaným setům. První po urputném boji vybojovaly poměrem 7:5. Druhý set již Češky přepnuli na vyšší výkonnostní stupeň a ovládly jej 6:1. Do jisté míry tak Bencicové vrátily sobotní finále dvouhry, které švýcarská tenistka vyhrála proti jiné české reprezentantce Markétě Vondroušové.

Zbytečná úmrtí na rakovinu plic. Až 85 procent nemocných přichází k lékaři pozdě

Rakovina plic patří mezi nejzávažnější karcinomy. Její zrádnost spočívá především v tom, že o sobě dlouho nedává vědět. Drtivá většina pacientů přichází k lékaři pozdě. Tento verdikt si z úst lékařů vyslechla i paní Petra, která s nemocí bojuje už dlouho. Její příběh zveřejňujeme při příležitosti Světového dne rakoviny plic, který letos připadá na první srpnový den.

reklama

Domácí zpravodajství

Je libo prohlídku lachtanů či vakcínu? V pražské zoo se můžete o víkendu nechat očkovat

Lidé, kteří o víkendu navštíví pražskou zoologickou zahradu, se mohou nechat v areálu očkovat bez registrace. Praha připravila očkovací autobus, který stojí hned za vstupem do zahrady a podle primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) se vydá i na další místa v Praze, kde se předpokládá velká koncentrace lidí. Za sobotní dopoledne možnost využilo už několik desítek lidí.

Život bez roušek i restrikcí. Rozvolníme, když to v září půjde dobře, slibuje Vojtěch

Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO) nehrozí povinné očkování hasičům, zdravotníkům ani policistům. Ti, kteří by se chtěli očkování vyhnout, by totiž mohli ze svého povolání odejít, což by představovalo značný problém. Vojtěch také v rozhovoru MF Dnes řekl, že pokud bude v září situace s covidem v Česku dobrá, rozvolní se jako ve Velké Británii. Tam už neplatí téměř žádné restrikce.

reklama