reklama

DÍL 78.: Hledáme domov Argovi, Homerovi a Pajanovi

Hledáme domov pro Pajana.

reklama

Hledáme domov pro Pajana.

Je to trochu oříšek, správný pes, sebevědomý až na půdu. Lidi si vybírá. Výchovu nepoznal. Byl nalezen v Pavlovicich u hřbitova, proto to jméno. Pajan je velmi energický, temperamentní, k neutahání. Je na něm ještě hodně práce, ale pro svého majitele bude jednou skvělý parťák. Je vhodný k akčním lidem, pro které to bude výzva. Je mladý, do dvou let. Zvyklý v kotci, čistotný.

Kontakt: útulek Dogsy, z.s.,

Markéta Sýkorová
tel: 604 334 874
Veronika Slavíková
tel: 777 239 237

Pamatujete si na akci Den zvířat? Probíhala od 1.9. až do 4.10. kdy je Mezinárodní den zvířat. Díky vám se vybralo neuvěřitelných 427 tisíc korun. Akci podpořilo i mnoho známých tváří a tak doufáme, že když byl první ročník tak úspěšný, nebyl ani poslední!

Homer

Dvouletý kříženec (jack russel teriér). Nachází se v Rychnově nad Kněžnou. 
Mladý aktivní prcek, se kterým jen tak neposedíte, a když ano, tak jedině s ním na klíně!
Homer je klasický chlap, který neustále potřebuje vaši pozornost. Nekutečně společenský, ale také žárlivý. Se psy vychází, jen musí mít jasno, že pouze on je světlo vašeho života. Na vodítku netahá, v bytě se chová vzorně, nedemoluje a neštěká.  Delší dobu nikomu nepatřil, snaží se vše dohánět, což je pochopitelné. S trochou trpělivosti se jistě rychle srovná, jakmile si bude jistý, že je konečně zase doma.

Homie je nalezenec, nikdo o něho nejevil zájem. Homer je neskutečné číslo nabité energií, kterou by občas mohl raději rozdávat. Lítání a mazlení je jeho smysl života, hledáme milující a aktivní rodinu.  
Očkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnitřním i vnějším parazitům, čipovaný. Adopční poplatek 3 350,-

Argo

Tříletý kříženec (Americký staffbull), nachází se v Benešově.

Vítací, milující, překypující energií a touhou trávit s člověkem co nejvíce času. Argo se dostal do útulku z rodinných důvodů páníčka, který ho však miloval a rozhodně tedy nezažil nic zlého. Je to veselý optimistický kluk v plné síle, potřebuje opravdu hodně zaměstnat tělo i hlavu, aby svou energii a chuť do jakékoliv akce využil.  Pak z něho bude oddaný vysmátý a naprosto spokojený parťák a rád vám daruje své obrovské srdce.
Zvládá základní poslušnost, respektuje autoritu a pravidla, která mu nastavíte. Není možnné ho mít jen třeba na hlídání zahrady nebo jen na mazlení (které má jinak tuze rád), to by mu ke šťastnému životu opravdu nestačilo. Potřebuje být člověku nablízku a podnikat s ním cokoliv, čemu porozumí a naučí se to, ke svému člověku vzhlížet a plnit mu všechna přání. Jako většina psů typu bull zbožňuje lidi, ale nemusí se s jinými zvířaty. S větší pohodovou fenkou by se asi zkamarádil, ale nejlépe mu bude jako jedináčkovi - vždy po vašem boku...
Očkovaný, ošetřený proti parazitům, čipovaný, ve skvělé kondici a s obrovskou touhou po té své jediné zbožňující a zbožňované rodině, která ho bude milovat do posledního dne jeho života...
Adopční poplatek: 3 350,- Kč

Kontakt oba: Home4pets, +420 774 706 026

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Česko přesáhlo 3000 úmrtí na COVID-19, nárůsty nakažených ale začínají klesat

Česko přesáhlo 3000 úmrtí na COVID-19, nárůsty nakažených ale začínají klesat

Za pátek do 18:00 zatím v Česku přibylo 6770 případů koronaviru, v pátek před týdnem to bylo do večera o 1300 víc. Nakaženo je nyní téměř 183 000 lidí. Počet úmrtí s koronavirem přesáhl 3000, tisíc zemřelých přibylo za necelý týden. V nemocnici je 7281 lidí s covidem, z nich 998 ve vážném stavu. Ve čtvrtek laboratoře provedly 38 945 testů, zhruba stejně jako ve středu. Podíl pozitivních mezi testovanými se drží nad 33 procenty.

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus

S rostoucími počty nakažených lze postupně stále jasněji pozorovat, že příznaky nemoci COVID-19 jsou ve velkém počtu případů jasně rozpoznatelné od klasické chřipky či jiných respiračních onemocnění. Specifická je například ztráta chuti a čichu. Naopak rýma mezi hlavní příznaky covidu nepatří. Člověk by měl zpozornět především při zvýšené teplotě.

reklama
Uvolňování není v žádném případě na stole, shodli se odborníci. Hrozí naopak zpřísnění
Vítěz Velké pardubické Hegnus je trochu porcelánový. Ale hodně chce, říká trenér Holčák
Božský Diego Maradona slaví 60. narozeniny. Ampulka s jeho krví zamířila do kostela
Jak si v televizi naladíte program CNN Prima NEWS? Tady je detailní návod
reklama
reklama
Nice, Avignon, Saúdská Arábie. Teroristé podnikli útoky na tři cíle a zabili tři lidi

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Faltýnek po příletu utíkal novinářům. Jsem zločinec, odstřelte mě před národem, řekl
Do Bečvy unikl nikl. Zvýšená přítomnost kyanidů se tentokrát neprokázala, uvedla ČIŽP
Další články
reklama
reklama