reklama

DÍL 78.: Hledáme domov Argovi, Homerovi a Pajanovi

Hledáme domov pro Pajana.

reklama

Hledáme domov pro Pajana.

Je to trochu oříšek, správný pes, sebevědomý až na půdu. Lidi si vybírá. Výchovu nepoznal. Byl nalezen v Pavlovicich u hřbitova, proto to jméno. Pajan je velmi energický, temperamentní, k neutahání. Je na něm ještě hodně práce, ale pro svého majitele bude jednou skvělý parťák. Je vhodný k akčním lidem, pro které to bude výzva. Je mladý, do dvou let. Zvyklý v kotci, čistotný.

Kontakt: útulek Dogsy, z.s.,

Markéta Sýkorová
tel: 604 334 874
Veronika Slavíková
tel: 777 239 237

Pamatujete si na akci Den zvířat? Probíhala od 1.9. až do 4.10. kdy je Mezinárodní den zvířat. Díky vám se vybralo neuvěřitelných 427 tisíc korun. Akci podpořilo i mnoho známých tváří a tak doufáme, že když byl první ročník tak úspěšný, nebyl ani poslední!

Prima Mazlíček
Prima Mazlíček
Zdroj: Home4pets

Homer

Dvouletý kříženec (jack russel teriér). Nachází se v Rychnově nad Kněžnou. 
Mladý aktivní prcek, se kterým jen tak neposedíte, a když ano, tak jedině s ním na klíně!
Homer je klasický chlap, který neustále potřebuje vaši pozornost. Nekutečně společenský, ale také žárlivý. Se psy vychází, jen musí mít jasno, že pouze on je světlo vašeho života. Na vodítku netahá, v bytě se chová vzorně, nedemoluje a neštěká.  Delší dobu nikomu nepatřil, snaží se vše dohánět, což je pochopitelné. S trochou trpělivosti se jistě rychle srovná, jakmile si bude jistý, že je konečně zase doma.

Homie je nalezenec, nikdo o něho nejevil zájem. Homer je neskutečné číslo nabité energií, kterou by občas mohl raději rozdávat. Lítání a mazlení je jeho smysl života, hledáme milující a aktivní rodinu.  
Očkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnitřním i vnějším parazitům, čipovaný. Adopční poplatek 3 350,-

Argo

Tříletý kříženec (Americký staffbull), nachází se v Benešově.

Vítací, milující, překypující energií a touhou trávit s člověkem co nejvíce času. Argo se dostal do útulku z rodinných důvodů páníčka, který ho však miloval a rozhodně tedy nezažil nic zlého. Je to veselý optimistický kluk v plné síle, potřebuje opravdu hodně zaměstnat tělo i hlavu, aby svou energii a chuť do jakékoliv akce využil.  Pak z něho bude oddaný vysmátý a naprosto spokojený parťák a rád vám daruje své obrovské srdce.
Zvládá základní poslušnost, respektuje autoritu a pravidla, která mu nastavíte. Není možnné ho mít jen třeba na hlídání zahrady nebo jen na mazlení (které má jinak tuze rád), to by mu ke šťastnému životu opravdu nestačilo. Potřebuje být člověku nablízku a podnikat s ním cokoliv, čemu porozumí a naučí se to, ke svému člověku vzhlížet a plnit mu všechna přání. Jako většina psů typu bull zbožňuje lidi, ale nemusí se s jinými zvířaty. S větší pohodovou fenkou by se asi zkamarádil, ale nejlépe mu bude jako jedináčkovi - vždy po vašem boku...
Očkovaný, ošetřený proti parazitům, čipovaný, ve skvělé kondici a s obrovskou touhou po té své jediné zbožňující a zbožňované rodině, která ho bude milovat do posledního dne jeho života...
Adopční poplatek: 3 350,- Kč

Kontakt oba: Home4pets, +420 774 706 026

Prima Mazlíček
Prima Mazlíček
Zdroj: Home4pets

Další hlavní zprávy

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Prodělali jste covid? Devět rad odborníků, jak se vyhnout těžkým následkům

PŘEHLEDNĚ: Prodělali jste covid? Devět rad odborníků, jak se vyhnout těžkým následkům

Prodělali jste COVID-19 a chtěli byste se vrátit co nejrychleji zpět do formy? Podle expertů koronavirus poškozuje hlavně plíce, lékaři tak doporučují jejich rehabilitaci. Shodují se, že mimo to pomůže například i pohyb nebo přestat kouřit. Přispět k uzdravení po nemoci by ale mělo i ovoce, zelenina či bylinky. Podívejte se na přehled toho, co podle odborníků pomůže.

Jan Hamáček

Hamáček zkolaboval kvůli tlaku. Před pár týdny podstoupil operaci

Hamáček zkolaboval kvůli tlaku. Před pár týdny podstoupil operaci

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) zkolaboval. Pro Blesk Zprávy uvedl, že zřejmě kvůli tlaku. Ruší tak své schůzky a nedorazí na jednání Sněmovny, v péči lékařů však není. Před pár týdny šéf ČSSD podstoupil operaci. Nachází se navíc i pod značným politickým tlakem poté, co ministr kultury Lubomír Zaorálek zatím odmítl převzít funkci po odvolaném ministru zahraničí Tomáši Petříčkovi.

Babiš: Ministerstvo zahraničí o vakcínách nerozhoduje, Petříček jel předvolební kampaň
Drama na Přerovsku. Starosta se musel schovat na úřadě, útočník mu hrozil nožem
Kauza lihového bosse Březiny opět u soudu. Začal proces s příbuznými a zaměstnanci
Slovensko od pondělí rozvolňuje. Otevřou všechny obchody, služby či hotely
Ze stovky měl málem miliony. O štědrý jackpot sázkaře připravil teatrální Son a VAR
reklama
reklama
Prymula: Opatření musíme vydržet ještě dva měsíce, pak epidemie začne ustupovat

Nový den

Domácí zpravodajství

Útok na dítě na Petříně: Krátce předtím napadl pes jinou oběť. Policie označila viníka
Hazard a nezodpovědnost. Opozice kritizuje zmatky s obsazením postu ministra zahraničí
Následky hackerského útoku v Olomouci: Lidé si nic nevyřídí, výplaty přijdou pozdě
PŘEHLEDNĚ: Prodělali jste covid? Devět rad odborníků, jak se vyhnout těžkým následkům
Další články
reklama
reklama