CNN Prima News domácí vězení

domácí vězení

Výpis příspěvků ke štítku „domácí vězení“

Dovolená na tropické pláži? Zapomeň. Putinova dcera měla skončit v domácím vězení

Ruský prezident Vladimir Putin dal svou nejstarší dceru Mariju Voroncovovou do domácího vězení, informoval na sociální síti Telegram účet General SVR. Putin se k tomuto kroku měl uchýlit poté, co si Maria přála odletět do „spřátelené“ země na dovolenou na tropickou pláž u příležitosti svých 37. narozenin. Putin prý ale její nápad kategoricky odmítl.

Zuzanu obžalovali z vraždy manžela, teď vyjde z vazby. Poslala mi lebky, bojí se tchyně

Slovenskem otřásá pokračování dva roky starého případu z Košic. Sedmačtyřicetiletou Zuzanu K., obžalovanou z vraždy manžela Petera, poslal soudce z vazby domů s monitorovacím náramkem. Matka zavražděného muže je z rozhodnutí zděšená a bojí se jak o sebe, tak o třináctiletého vnuka Matěje K., kterého má od tragické události v péči. Seniorce nahání hrůzu zejména Zuzana, která jí zpoza mříží poslala dopis s namalovanými lebkami.

Rodina z Filipín měla dceru pět let věznit v kleci. Dívka trpěla halucinacemi

Devětadvacetiletá žena žila se svou rodinou na Filipínách a toužila stát se profesionální modelkou. V roce 2014 jí ale lékaři diagnostikovali psychotickou depresi. Protože se její stav zhoršoval, postavila jí rodina v domě klec a držela ji tam po dobu pěti let, jak uvedl pro média rodinný přítel. Prý to její příbuzní dělali proto, aby si nemocná neublížila. O případu informoval britský web The Sun.

Souboj titánů. Šéf Tesly ostře proti restrikcím, hlava Facebooku je opatrnější

„Vraťte lidem zpět ztracenou svobodu,“ vyzval zakladatel Tesly a miliardář Elon Musk na poslední videokonferenci. Podle webu CNN označil nařízení k domácímu pobytu v rámci boje proti pandemii koronaviru za „fašistické“. Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg by se naopak vyhnul rychlému otevření některých míst do doby, než bude míra infekce na minimální úrovni.