CNN Prima News Dominik Kubalík

Dominik Kubalík

Výpis příspěvků ke štítku „Dominik Kubalík“

Satoranský opět vládne: Z českých sportovců vydělává nejvíce, kdo se seřadil za ním?

3. srpna 2022 10:49

Úspěšnost sportovců lze hodnotit podle toho, kolik dají gólů, kolik bodů nasbírají, kolik turnajů či závodů vyhrají nebo kolik fanoušků okouzlí. A pak také na základě vydělaných peněz. Toto hledisko podle nového žebříčku magazínu Forbes říká, že mezi českými sportovními personami vede o parník basketbalista Tomáš Satoranský. Kdo mu kouká na záda? Podívejte se v GALERII.

Tváře z NHL, které mají táhnout Česko na MS: V útoku hýčkaný „žralok“, v bráně „kojot“

2. května 2022 06:54

Mnoho hráčů může v přípravě před hokejovým mistrovstvím světa podávat výtečné výkony, ale stejně pak zamíří do trychtýře, na jehož druhém konci se objeví jen hrstka vyvolených. A to proto, aby zbylo místo na renomovaná jména hráčů z hvězdné NHL. Se kterými posilami ze zámoří může finský trenér české reprezentace Kari Jalonen pro šampionát ve své rodné zemi počítat?

Postřehy po utrápené výhře: Zase ti Dánové, málo šmrncu a nájezdové galapředstavení

31. května 2021 19:19

Po hladkém zápase s Velkou Británií, při kterém zůstaly nervy českých fanoušků ušetřeny, přišla upachtěná výhra nad Dány. Čeští hokejisté šli na mistrovství světa v Rize podruhé až za základní hrací dobu. Dva body výběru trenéra Filipa Pešána zajistily skvěle zvládnuté nájezdy. Redakce CNN Prima NEWS vám tradičně přináší pět postřehů z utkání „nároďáku“.

Trápení s Dány skončilo až v nájezdech, rozhodl Chytil. Čechům mohou pomoct Rusové

31. května 2021 17:50

Předposlední vystoupení v základní skupině na mistrovství světa v Lotyšsku zvládl český tým vítězně, byť to pořádně bolelo. Až v nájezdech zařídil dva body pro výběr Filipa Pešána po výsledku 2:1 rozhodujícím nájezdem Filip Chytil. Češi mají postup do čtvrtfinále ve svých rukách v rámci posledního zápasu se Slovenskem. Pomoct však mohou i Rusové, když jakýmkoliv způsobem porazí Švédsko.

S Pešánem na dovolené musí být strašná pr**l, píše Hrdina. Emoce by uvítal i Hadamczik

25. května 2021 12:14

Česká reprezentace na mistrovství světa v hokeji v Lotyšsku zatím předvádí matné výkony, které po třech zápasech stačí na pouhopouhé dva body. A ty vydolovala v utkání s Bělorusy, tedy soupeřem, kterého je ve zvyku porážet už v základní hrací době. Na svěřence trenéra Filipa Pešána se snáší kritika, ale hlavním hromosvodem negativních hlasů je právě kouč.

Postřehy po Bělorusku: Lídři už jsou vzhůru, ale zívají, Pešán neprojevuje žádné emoce

24. května 2021 23:27

Tři zápasy trvalo, než ve Sportovním olympijském centru v Rize zazněla česká hymna. Nebyla to procházka voňavou zahradou s dokonale hladkou cestičkou. Bělorusko skolil gól Dominika Kubalíka až v prodloužení. Redakce CNN Prima NEWS pro vás jako v předchozím průběhu šampionátu vybrala pět postřehů z utkání týmu Filipa Pešána.

Utrápená, ale důležitá výhra na MS. Zápas s Bělorusy rozhodl v prodloužení Kubalík

24. května 2021 21:37

Do třetice se už se česká hokejová reprezentace na mistrovství světa v Rize dočkala, byť jen částečně. Proti Bělorusku, které v neděli šokovalo výhrou nad Švédy, už po předchozích nezdarech potřebovala nutně brát tři body. Byla to pořádně náročná šichta, ale nakonec Češi brali dva body po vítězství 3:2. Rozhodl o nich gólem Dominik Kubalík v prodloužení.

Postřehy z duelu se Švýcary: Klasické české fauly, trápení hvězd i rychlé nohy soupeře

22. května 2021 23:27

Zlepšení nepřišlo, ba naopak. Čeští hokejoví fanoušci po páteční prohře s Rusy čekali, jak národní tým přejede Švýcary a vrátí se do herní pohody. Jenže hloupé chyby vystřídaly fauly, tragické oslabení, těžké nohy a lekce z produktivity. Prohra 2:5 tak znamená nejhorší start od rozdělení federací. Redakce CNN Prima NEWS opět přináší několik postřehů po vystoupení českých hokejistů na MS 2021 v Lotyšsku.