reklama
CNN Prima News Donald Trump Jr.

Donald Trump Jr.

Výpis příspěvků ke štítku „Donald Trump Jr.“

Trumpovy děti předvolala k výslechu kvůli daňovým únikům newyorská prokuratura

3. ledna 2022 22:18

Generální prokurátorka amerického státu New York předvolala k výslechu dvě nejstarší děti exprezidenta Donalda Trumpa, Donalda mladšího a Ivanku. Obsílka souvisí s vyšetřováním možných daňových úniků v rodinné firmě bývalého šéfa Bílého domu The Trump Organization. Prokuratura podle informací New York Times doručila obsílky Donaldu mladšímu a Ivance na začátku prosince společně s předvoláním pro samotného exprezidenta Trumpa.

Musí to svinstvo okamžitě odsoudit. Trumpův syn chtěl, aby otec zavrhl útok na Kapitol

16. prosince 2021 16:07

Syn poraženého amerického prezidenta Donalda Trumpa chtěl okamžitě po útoku rozběsněného davu na Kapitol, aby otec násilí odsoudil. Vyplývá to z textových zpráv, které byly zveřejněny během slyšení před výborem Kongresu, jenž útok na své sídlo vyšetřuje. Donald Trump Jr. ale nekontaktoval svého otce přímo, apeloval na Marka Meadowse, který řídil Trumpovu kancelář v Bílém domě. Meadows souhlasil, k projevu z oválné pracovny ale nikdy nedošlo.

Trump může omilostnit až stovku lidí včetně svých dětí. Právník nejspíš ostrouhá

19. ledna 2021 15:23

Pouhé dva dny zbývají americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, než skončí ve své funkci. Ve středu 20. ledna jej oficiálně nahradí demokrat Joe Biden, který nad Trumpem v nedávných volbách zvítězil. Končící hlava státu z řad republikánů nyní řeší zapeklité téma. Stále totiž může udělit milosti, spekuluje se až o stovce lidí. Mezi nimi by mohly být i Trumpovy děti.

Trump již nemá rád Fox News. Oblíbil si televizi, která sdílí konspirační teorie

13. září 2020 07:30

Pro výkon politické funkce je důležité mít vztah k médiím. Své o tom rozhodně ví i americký prezident Donald Trump. Ten se během let v úřadu mohl spolehnout na jednu z nejznámějších televizních stanic v USA – Fox News. Tu však v poslední době vyměnil za jiné médium. Pochvaluje si práci One America News Network (OANN), která je přitom známá sdílením konspiračních teorií a uveřejňování nepravdivých zpráv.

reklama