CNN Prima News dopravní nehody

dopravní nehody

Výpis příspěvků ke štítku „dopravní nehody“

Nářek a pláč. S obětí bratislavského masakru Richardem se přišly rozloučit stovky lidí

8. října 2022 19:14

Rodina i další blízcí příbuzní a kamarádi v sobotu pochovali dvacetiletého Richarda H., který zahynul při tragické nedělní nehodě na zastávce městské hromadné dopravy v Bratislavě. Poslední rozloučení proběhlo v obci Balog nad Ipľom, která se nachází na hranicích s Maďarskem. Podle slovenských médií se místem rozléhal nářek a studenta na jeho poslední cestě doprovodilo na šest set lidí.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Expert o tragické nehodě autobusu s Čechy

21. srpna 2021 18:35

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Na německé dálnici havaroval autobus s českými turisty, kteří se vraceli z Itálie. Bylo v něm 36 lidí. Zranění utrpělo 14 z nich, z toho čtyři těžká. Příčina nehody zatím není jasná, podle generální konzulky v Mnichově ji mohl způsobit řidičův mikrospánek. Policie tuto verzi ale zatím odmítla potvrdit. O tom a dalším v Hlavních zprávách od 18:55.

Dopravu na Vysočině komplikuje sníh. Policisté od rána vyráželi k 20 nehodám

8. dubna 2021 11:01

Silnice na Vysočině jsou kvůli sněžení sjízdné jen s opatrností. V noci na čtvrtek napadlo i několik centimetrů sněhu, někde chumelí také ráno. Některé úseky silnic blokovaly nehody nebo uvízlé kamiony. Problémy jsou rovněž na hlavních tazích –⁠ i na I/38 na Třebíčsku a na I/23. Sypače jezdí v celém kraji. Policie zaznamenala od 5:00 přes 20 dopravních nehod, podle prvních informací při nich byli dva lidé lehce zranění.