CNN Prima News Ed Sheeran

Ed Sheeran

Výpis příspěvků ke štítku „Ed Sheeran“

Ed Sheeran šokoval fanoušky: Promluvil o vážně nemocné manželce i smrti nejlepšího přítele

1. března 2023 12:50

Britský zpěvák Ed Sheeran má za sebou nelehký rok. Svým příznivcům na sociálních sítích prozradil, že se loni potýkal s depresemi poté, co zemřel jeho blízký přítel Jamal Edwards a jeho ženě Cherry Seabornové byl během druhého těhotenství diagnostikován nádor. Nejtěžší ovšem na tom bylo, že manželku mohli léčit až po porodu.

Zklamání pro Karla III. Jím vybrané hvězdy odmítly zpívat na korunovaci. Neúcta, zuří Britové

20. února 2023 09:28

Britská královská rodina čelí organizačním nepříjemnostem spojeným s tamní akcí roku. Hned dvě slavné pěvecké hvězdy nevystoupí na korunovačním koncertu krále Karla III. A to zpěváci Adele a Ed Sheeran. Panovník si na akci objednal i dvanáct nových hudebních skladeb včetně nové korunovační hymny od muzikálového skladatele Andrewa Lloyda Webbera.

Britské hudební ceny ovládla zpěvačka Adele. Pořadatelé zrušili kategorie podle pohlaví

9. února 2022 08:12

Britská popová zpěvačka Adele uspěla v letošním ročníku hudební soutěže Brit Awards. Adele si dnes večer odnesla ceny umělkyně roku, písně roku i alba roku. Ocenění pro kapely dostala rocková skupina Wolf Alice. Novinkou letošního ročníku bylo, že organizátoři zrušili kategorie podle pohlaví. Předávání cen se uskutečnilo v londýnské O2 aréně, uvedla britská média.

Justin Bieber a Lil Nas X ovládli udílení cen MTV. Zápasník McGregor způsobil skandál

13. září 2021 21:28

Nedělní večer v New Yorku patřil předávání hudebních cen americké televize MTV. Nechyběly extravagantní outfity a řada slavných osobností. Největší úspěch získali zpěvák Justin Bieber a hudebník Lil Nas X, kteří si domů odnesli nejvýznamnější ocenění tohoto večera. Zápasník MMA Conor McGregor se pak postaral o pořádný rozruch.