CNN Prima News Ed Sheeran

Ed Sheeran

Výpis příspěvků ke štítku „Ed Sheeran“

Opera, rytmické syntezátory i ohňové sloupy. Kteří hudebníci navštíví v roce 2024 Česko?

Fanoušci hudby napříč všemi žánry nepřijdou zkrátka ani v roce 2024. Již v prvních měsících se O2 arenou rozezní tóny staletí prověřené opery, ale i známých popových hitů z období 80. let, a to jak tuzemských, tak zahraničních. V prostorách letňanského letiště se milovníci rockové i metalové muziky na začátku května opravdu zapotí pod ohnivými sloupy a v závěru měsíce si užijí rytmy legendy americké hudební scény.

Hvězdný Ed Sheeran se vrátí do Česka. Pro velký koncert si překvapivě nevybral Prahu

Světová megastar, britský zpěvák a skladatel Ed Sheeran, se po pěti letech vrátí do Česka. V rámci svého Mathematics Tour vystoupí na královéhradeckém letišti příští rok v sobotu 27. července. Pro Hradec Králové jde o největší kulturní událost v historii, jak sdělili na páteční tiskové konferenci představitelé radnice. Ta se na zajištění koncertu podílí s Ameba Production, která pořádá každoročně na královéhradeckém letišti několikadenní hudební festival Rock for People.

Britské hvězdy odmítly zahrát na korunovaci Karla III. Organizátoři musí lovit i v zámoří

S tím, jak se korunovace blíží, se nic nesmí nechat náhodě – ani hudební výběr. Na seznamu vystupujících jsou světové hvězdy, některé ale účast odmítly. Jde například o Eltona Johna nebo Eda Sheerana. Král Karel III. s manželkou před slavnostním ceremoniálem, který je naplánován na 6. května, navíc překvapili například i organizátory Eurovize, jež se letos vysílá právě z Británie.

Zklamání pro Karla III. Jím vybrané hvězdy odmítly zpívat na korunovaci. Neúcta, zuří Britové

Britská královská rodina čelí organizačním nepříjemnostem spojeným s tamní akcí roku. Hned dvě slavné pěvecké hvězdy nevystoupí na korunovačním koncertu krále Karla III. A to zpěváci Adele a Ed Sheeran. Panovník si na akci objednal i dvanáct nových hudebních skladeb včetně nové korunovační hymny od muzikálového skladatele Andrewa Lloyda Webbera.

Britské hudební ceny ovládla zpěvačka Adele. Pořadatelé zrušili kategorie podle pohlaví

Britská popová zpěvačka Adele uspěla v letošním ročníku hudební soutěže Brit Awards. Adele si dnes večer odnesla ceny umělkyně roku, písně roku i alba roku. Ocenění pro kapely dostala rocková skupina Wolf Alice. Novinkou letošního ročníku bylo, že organizátoři zrušili kategorie podle pohlaví. Předávání cen se uskutečnilo v londýnské O2 aréně, uvedla britská média.