reklama
CNN Prima News finanční problémy

finanční problémy

Výpis příspěvků ke štítku „finanční problémy“

Zoologické zahrady hlásí milionové ztráty. Otevřete aspoň venkovní areály, prosí vládu

25. března 2021 06:29

Už teď jsme ve ztrátě, ale největší propad nejspíše teprve přijde. Tak mluví zástupci zoologických zahrad, které se potýkají s nedostatkem financí – za loňský a letošní rok už kvůli koronavirové pandemii přišly o miliony korun. Vládu proto žádají, aby přes léto povolila návštěvníkům vstup alespoň do venkovních prostor, jinak se prý zahrady budou mnohdy nacházet až v likvidační situaci, hrozí také převezení zvířat do zahraničí.

Tři nadané tanečnice přišly nečekaně o otce. Maminka Nikol se bojí, že ztratí i domov

16. ledna 2021 11:21

Rodinu Vališových postihla tragédie, tři dívenky přišly o otce a zůstaly s matkou samy. Ze všech stran se na ně nyní hrnou finanční požadavky a matka Nikol, která pracuje jako zdravotní sestra, má strach, že se o vše nedokáže sama postarat. Obavy má i o střechu nad hlavou. Její tři dcery jsou navíc tanečnice, které reprezentovaly Česko na mezinárodních soutěžích. Mají za sebou řadu úspěchů, tento koníček však nepatří zrovna mezi nejlevnější.

Mladá kadeřnice spáchala sebevraždu. Její podnik neustál lockdown

26. listopadu 2020 08:35

V neděli se v belgickém Lutychu sešlo několik set lidí, aby uctili památku 24leté kadeřnice Alysson Jadinové, která byla minulý týden nalezena mrtvá. Její rodina se domnívá, že dívka spáchala sebevraždu kvůli finančním problémům spojeným s jejím podnikáním. Jadinová otevřela svůj kadeřnický salón v srpnu, kvůli lockdownu jej ale musela zavřít. Její sebevražda se stala symbolem finanční tísně způsobené pandemií koronaviru.

reklama