CNN Prima News finanční problémy

finanční problémy

Výpis příspěvků ke štítku „finanční problémy“

Problémy bank v USA neskončí, varoval Fialův ekonom. Čechům poradil, jak investovat

17. března 2023 11:21

S extrémně vysokým růstem úrokových sazeb v krátké době skončí v potížích další americké banky, nejen tři nyní zkrachovalé. Systémový a globální problém však nenastane. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to uvedl vládní poradce a ekonom Štěpán Křeček. Následně Čechům poradil, do čeho by měli ideálně investovat. Zmínil nejen nemovitosti, ale také americké akcie.

Neděláte nic, vládní pomoc nefunguje, vzkázal Fialovi otec pěti dětí. Rodina má sotva na jídlo

10. prosince 2022 06:58

Řada lidí, kteří se aktuálně kvůli všeobecné drahotě dostávají do vážných finančních problémů, si pokládá otázku, zda pro ně stát dělá dost. V tíživé situaci je například otec pěti dětí z Ostravy. Zálohy na elektřinu vzrostly jeho rodině více než na dvojnásobek a už nemá vůbec žádné úspory. Okamžitá pomoc, kterou vláda zavedla, podle něj nefunguje.

Sportovní hvězdy často prohýří celé své jmění. Legenda jim radí, jak nepřijít na mizinu

5. dubna 2022 20:13

Dokonale zvládají práci s pukem, bruslení, mají obrovský přehled ve hře, proto od klubů nejlepší hokejové soutěže světa NHL dostávají královské odměny. Hráči v NBA dechberoucím způsobem sází „trojky“, baseballisté v MLB zvládají homerun za homerunem a tak dále. Ale pokud jde o zacházení s penězi, mají často nejhvězdnější sportovci problém. Zajímavým způsobem se o finančních trablech slavných osob rozepsal Chris Pronger.

Zoologické zahrady hlásí milionové ztráty. Otevřete aspoň venkovní areály, prosí vládu

25. března 2021 06:29

Už teď jsme ve ztrátě, ale největší propad nejspíše teprve přijde. Tak mluví zástupci zoologických zahrad, které se potýkají s nedostatkem financí – za loňský a letošní rok už kvůli koronavirové pandemii přišly o miliony korun. Vládu proto žádají, aby přes léto povolila návštěvníkům vstup alespoň do venkovních prostor, jinak se prý zahrady budou mnohdy nacházet až v likvidační situaci, hrozí také převezení zvířat do zahraničí.

Tři nadané tanečnice přišly nečekaně o otce. Maminka Nikol se bojí, že ztratí i domov

16. ledna 2021 11:21

Rodinu Vališových postihla tragédie, tři dívenky přišly o otce a zůstaly s matkou samy. Ze všech stran se na ně nyní hrnou finanční požadavky a matka Nikol, která pracuje jako zdravotní sestra, má strach, že se o vše nedokáže sama postarat. Obavy má i o střechu nad hlavou. Její tři dcery jsou navíc tanečnice, které reprezentovaly Česko na mezinárodních soutěžích. Mají za sebou řadu úspěchů, tento koníček však nepatří zrovna mezi nejlevnější.

Mladá kadeřnice spáchala sebevraždu. Její podnik neustál lockdown

26. listopadu 2020 08:35

V neděli se v belgickém Lutychu sešlo několik set lidí, aby uctili památku 24leté kadeřnice Alysson Jadinové, která byla minulý týden nalezena mrtvá. Její rodina se domnívá, že dívka spáchala sebevraždu kvůli finančním problémům spojeným s jejím podnikáním. Jadinová otevřela svůj kadeřnický salón v srpnu, kvůli lockdownu jej ale musela zavřít. Její sebevražda se stala symbolem finanční tísně způsobené pandemií koronaviru.