CNN Prima News fotografování

fotografování

Výpis příspěvků ke štítku „fotografování“

Gentleman Messi se na Zlatém míči zastal své manželky. Vyhazovali ji z fotografování

30. listopadu 2021 19:09

Pondělní večer byl pro Argentince Lionela Messiho opravdu unikátní. Hráč Paris Saint-Germain přebral na galavečeru v Paříží posedmé Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa. Slavnostnímu předávání trofejí ale předcházel incident při fotografování. Jeden z pořadatelů chtěl, aby se Messi jednou vyfotil jen se svými třemi syny, tedy bez manželky Antonelly Roccuzzo. Argentinec však chtěl svou rodinu pohromadě, na sociálních sítích pak za to sklidil chválu.

Příběh fotografa je hledáním souznění s přírodou v místech s magickou scenérií

29. dubna 2021 13:14

Cesty za uměleckou fotografií krajiny se ubírají časy a místy, které jsou běžným turistům či lidem zvyklým na své ranní a večerní pohodlí domova vzdálené. Základem dobré krajinářské fotografie je silný vztah ke krajině. Pro krajináře je běžné ranní vstávání kolem třetí hodiny ráno a v případě přesunu autem ke vzdálenějšímu cíli i dříve. Výstupy se stativy a těžkými batohy plnými potřebného vybavení do těžko přístupných a krkolomných míst ještě před východem slunce jsou samozřejmostí stejně jako přespávání v terénu spojené s fotografováním krajiny zalité měkkým zapadajícím sluncem.

Koukalová se odhalila pro Playboy, chce vybrat čtvrt milionu korun

10. prosince 2020 18:15

Zářila na biatlonových tratích, na kterých vybojovala i dvě olympijské medaile. Po veleúspěšné kariéře se Gabriela Koukalová vrhla do mnoha projektů. Věnuje se i charitě. Založila Fond Gábi a v rámci nadace Konto Bariéry se snaží získat peníze na podporu lidí s poruchami příjmu potravy. Nyní pózovala pro časopis Playboy a její snímky budou také součástí kalendáře.

Vondráček se vysmál Jurečkovi za pivo. Lidé mu však začali připomínat jeho přešlapy

18. listopadu 2020 22:37

Předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) se na sociálních sítích zasmál kroku Mariana Jurečky, který se vyfotil na ulici s pivem, přestože je pití alkoholu na veřejnosti kvůli pandemii koronaviru zakázáno. Příliš mu to ovšem nevyšlo. Lidé mu totiž začali připomínat jeho vlastní přešlapy, kterých se v posledních letech dopustil.

Babiš za mřížemi či žonglující Prymula. Podívejte se na to nejlepší z výstavy TMBK

1. října 2020 06:36

Dlouho avizovaná výstava kolážisty Tomáše Břínka alias TMBK se v září otevřela veřejnosti. Návštěvníci mohou přijít i v době pandemie koronaviru a prohlédnout si nejen nejlepší známé Břínkovy koláže, ale také karikatury, sochy a další předměty. Podívejte se na ty nejlepší kousky z výstavy TMBK v naší fotogalerii.

Cestují po světě a vydělávají na Instagramu. Jak žít jako oni? Raquel a Miquel radí

3. července 2020 11:11

Portugalští fotografové Raquel a Miquel cestují po celém světě. Na životní styl si vydělávají na Instagramu. Jak? Vytvářejí videa a fotky pro luxusní resorty, hotely či módní značky a také propagují různé produkty svých zákazníků. Společně navštívili už 26 zemí na čtyřech kontinentech a nemůžou si svůj život vynachválit.

Úspěšný paralympionik Jan Povýšil končí kariéru. Bazén vyměnil za redakci CNN Prima NEWS

14. května 2020 14:51

Pětinásobný bronzový paralympionik a mistr světa v plavání Jan Povýšil je teď v televizi častěji než v na bazénu. Kvůli pandemii nemoci COVID-19 a odkladu olympiády i paralympiády se rozhodl ukončit kariéru a stal se důležitou posilou nového zpravodajského projektu CNN Prima NEWS. Zkušenosti ze své mnoholeté profesionální kariéry chce zúročit ve sportovní redakci. A jak sám říká, chtěl by si splnit ještě jeden sen.