reklama
CNN Prima News fotografování

fotografování

Výpis příspěvků ke štítku „fotografování“

Příběh fotografa je hledáním souznění s přírodou v místech s magickou scenérií

29. dubna 2021 13:14

Cesty za uměleckou fotografií krajiny se ubírají časy a místy, které jsou běžným turistům či lidem zvyklým na své ranní a večerní pohodlí domova vzdálené. Základem dobré krajinářské fotografie je silný vztah ke krajině. Pro krajináře je běžné ranní vstávání kolem třetí hodiny ráno a v případě přesunu autem ke vzdálenějšímu cíli i dříve. Výstupy se stativy a těžkými batohy plnými potřebného vybavení do těžko přístupných a krkolomných míst ještě před východem slunce jsou samozřejmostí stejně jako přespávání v terénu spojené s fotografováním krajiny zalité měkkým zapadajícím sluncem.

Koukalová se odhalila pro Playboy, chce vybrat čtvrt milionu korun

10. prosince 2020 18:15

Zářila na biatlonových tratích, na kterých vybojovala i dvě olympijské medaile. Po veleúspěšné kariéře se Gabriela Koukalová vrhla do mnoha projektů. Věnuje se i charitě. Založila Fond Gábi a v rámci nadace Konto Bariéry se snaží získat peníze na podporu lidí s poruchami příjmu potravy. Nyní pózovala pro časopis Playboy a její snímky budou také součástí kalendáře.

Vondráček se vysmál Jurečkovi za pivo. Lidé mu však začali připomínat jeho přešlapy

18. listopadu 2020 22:37

Předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) se na sociálních sítích zasmál kroku Mariana Jurečky, který se vyfotil na ulici s pivem, přestože je pití alkoholu na veřejnosti kvůli pandemii koronaviru zakázáno. Příliš mu to ovšem nevyšlo. Lidé mu totiž začali připomínat jeho vlastní přešlapy, kterých se v posledních letech dopustil.

Babiš za mřížemi či žonglující Prymula. Podívejte se na to nejlepší z výstavy TMBK

1. října 2020 06:36

Dlouho avizovaná výstava kolážisty Tomáše Břínka alias TMBK se v září otevřela veřejnosti. Návštěvníci mohou přijít i v době pandemie koronaviru a prohlédnout si nejen nejlepší známé Břínkovy koláže, ale také karikatury, sochy a další předměty. Podívejte se na ty nejlepší kousky z výstavy TMBK v naší fotogalerii.

Cestují po světě a vydělávají na Instagramu. Jak žít jako oni? Raquel a Miquel radí

3. července 2020 11:11

Portugalští fotografové Raquel a Miquel cestují po celém světě. Na životní styl si vydělávají na Instagramu. Jak? Vytvářejí videa a fotky pro luxusní resorty, hotely či módní značky a také propagují různé produkty svých zákazníků. Společně navštívili už 26 zemí na čtyřech kontinentech a nemůžou si svůj život vynachválit.

Úspěšný paralympionik Jan Povýšil končí kariéru. Bazén vyměnil za redakci CNN Prima NEWS

14. května 2020 14:51

Pětinásobný bronzový paralympionik a mistr světa v plavání Jan Povýšil je teď v televizi častěji než v na bazénu. Kvůli pandemii nemoci COVID-19 a odkladu olympiády i paralympiády se rozhodl ukončit kariéru a stal se důležitou posilou nového zpravodajského projektu CNN Prima NEWS. Zkušenosti ze své mnoholeté profesionální kariéry chce zúročit ve sportovní redakci. A jak sám říká, chtěl by si splnit ještě jeden sen.

reklama