reklama
CNN Prima News Frank de Boer

Frank de Boer

Výpis příspěvků ke štítku „Frank de Boer“

Milionové výplaty fotbalových stratégů na Euru. Kolik si vydělají Šilhavý nebo Löw?

Dovedli své týmy na závěrečný turnaj s cílem uhrát co nejlepší výsledek. Ne všichni se ale svými výsledky přiblížili ideálu. Takovým příkladem je třeba Nizozemec Frank de Boer, který po osmifinálové prohře s Českem rezignoval. Řeč je o trenérech národních celků na probíhajícím fotbalovém Euru. Jaké berou výplaty? Mezi elitu v tomto směru patří Löw, naopak Šilhavý je téměř na chvostu.

Průměrní, ale srdnatí Češi vymazali naše hvězdy. Nizozemská média píší o potupě a tvrdě kritizují

Obrovská vlna kritiky se z médií valí na nizozemskou reprezentaci. Poté, co Češi v neděli v Budapešti přehráli Oranjes bez větších problémů 2:0, píší nizozemské weby o absolutním selhání a propadu nizozemského fotbalu. Nit nezůstala suchá hlavně na kapitánovi Wijnaldumovi a trenéru De Boerovi. Naopak řada médií chválí srdnatý výkon Čechů, kteří úplně vymazali ze hry největší nizozemské hvězdy.

Matka z něj chtěla mít farmáře. Teď má hvězda Ajaxu zamířit za miliardu do United

Na začátku jeho příběhu byl plán na kariéru farmáře, teď je ale na cestě k přestupu do jednoho z nejslavnějších klubů světa za částku 40 milionů liber (přibližně 1,17 miliardy korun). Nizozemský fotbalista Donny van de Beek se má z Ajaxu Amsterdam vydat směr Manchester United, čímž se jen dá „štempl“ tomu, že se v mládí vydal správnou cestou. Velký podíl na strmé křivce kariéry mladého hráče má legendární Dennis Bergkamp, kterého van de Beek okouzlil už v deseti letech. Přitom řídit se dle představ matky, nikdy by neměl šanci přestěhovat se na anglickou adresu.

reklama