CNN Prima News George Clooney

George Clooney

Výpis příspěvků ke štítku „George Clooney“

Novinářka překvapila Bidena při „rodinném focení“. Položila mu dotaz, prezident odešel

Americký prezident Joe Biden musel hned v úvodu summitu Severoatlantické aliance (NATO) ve Washingtonu čelit nepříjemnostem. Během zahajovacího ceremoniálu a „rodinného focení“ ho konfrontovala jedna z přítomných novinářek. Doslova vykřikla směrem k němu otázku, zda má stále podporu od bývalé předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiové. Ta totiž nedokázala ve středu jednoznačně říct, zda má Biden setrvat v boji o Bílý dům. Prezident USA se jen rychle ohlédl a bez odpovědi odešel společně s dalšími zástupci členských zemí NATO.

Od Bidena se v kampani odvrátil herec Clooney. Demokracii zachrání jen odstoupením, apeluje

Americký herec George Clooney, který je dlouholetým podporovatelem a významným dárcem Demokratické strany, vyzval prezidenta Joea Bidena k odstoupení z kampaně. Napsal to v komentáři pro list The New York Times. Známý umělec uvedl, že má Bidena rád, ale demokraté s ním podle něj prohrají nejen prezidentské volby, ale přijdou i o Senát a nezískají kontrolu nad Sněmovnou reprezentantů.

Hrůzný mord: Stopy vedou do Hollywoodu. Syn slavného agenta zatčen, vyvraždil část rodiny?

K hrůznému nálezu došlo v Los Angeles. Samuela Haskella, syna vlivného hollywoodského agenta, zatkla policie v souvislosti s objevením ženských ostatků v kontejneru nedaleko jeho domu. Kamerové záznamy odhalily moment, kdy Haskell odhazoval těžký pytel na odpadky na parkovišti kalifornského nákupního centra. Mohlo by jít o jeho pohřešovanou ženu, informovala americká média. Další členové rodiny jsou nezvěstní.

Kratochvíl: Nejhorší je zápach smrti. Na Ukrajině se bude bojovat, dokud Putin bude chtít

Stal se jedním z nejvýznamnějších fotografů své doby. Jeho černobílé snímky mnohokrát obletěly svět, ať už fotil hrůzy války, nebo největší hvězdy showbyznysu. Cesta Antonína Kratochvíla k práci, jíž se proslavil, však nebyla snadná. Hned po emigraci musel bojovat o život v rakouském uprchlickém táboře. „Mého bratrance tam Albánci zabili. Vyhodili ho z okna. Já jsem se tam musel prát každý den,“ vzpomíná na těžké období světoznámý fotograf v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Miniprasátko není pes. Péče o ně je náročná, kvůli váze pak mnohdy končí v útulcích

Učenlivá, mazlivá, čistotná, ale mnohdy také paličatá. Tak charakterizují své miláčky chovatelé miniprasátek, která se stala hitem posledních let. U těchto společníků si ale před koupí musí dát člověk pozor, aby nenaletěl prodejcům. Ti mnohdy slibují, že zvířata budou vážit třeba dvacet kilo, ve skutečnosti to však v jejich dospělosti je i sedmkrát více. I kvůli tomu vznikají útulky pro odložená prasátka, ve kterých končí právě ty, jejichž přibírání se vymkne kontrole.

Sleduj z bunkru, jak prohraješ volby: Americké celebrity, které nesnáší Trumpa

Mezi odpůrce současného prezidenta USA Donalda Trumpa patří mnoho celebrit, které se nestyděly za ostrou kritiku. Poslední týden však po celé zemi probíhají demonstrace za rovnoprávnost, které odpor k prezidentovi u mnohých ještě posilují. Jeho dlouhodobí odpůrci tak dostávají čerstvý vítr do plachet. Volají po jeho sesazení z funkce v nadcházejících prezidentských volbách a nejdou daleko pro ostrá slova.