reklama

Drama při natáčení: Hvězda seriálu Dvojka na zabití zachránila kolabující ženu

Herec Filip Kaňkovský poskytoval první pomoc přímo při natáčení talkshow Kecy Taxi. Při projížďce s moderátorkou Marianou Prachařovou si totiž povšiml ležící ženy na autobusové zastávce. Po chvíli k ní přispěchal na pomoc a okamžitě zavolal záchrannou službu. Jak se ukázalo, žena byla diabetička.

reklama

Kaňkovský pomáhal poskytovat první pomoc a nemocnou ženu neopustil do doby, než si ji převzali záchranáři. Na pomoc přispěchali i další kolemjdoucí, kteří si ležící ženy na ulici povšimli.

„Ukázalo se, že paní je diabetička,“ okomentoval incident oblíbený herec ze seriálu Dvojka na zabití, ve kterém ztvárňuje roli Petra Koťátka, kriminálního technika. Poté, co ženu odvezla sanitka, se opět vrátil do taxíku a pokračoval v cestě s Marianou Prachařovou.

Stále vidím místa činu, krev a střelbu

Krátce jí povyprávěl i o své roli v seriálu Dvojka na zabití. Tu si totiž moc užívá. „Jsem rád, že můžu stát na správné straně zákona. A jelikož hraji technika, tak furt vidím místa činu, krev a střelbu,“ popsal Kaňkovský některé momenty z natáčení. Přiznává však, že by v reálném životě tuto profesi vykonávat nemohl. „Ani by nešlo tolik o tu krev, ale spíš atmosféru toho, že člověk přišel o život násilným způsobem. A jelikož jsem citově založený člověk, nedokázal bych tuto profesi vykonávat,“ přiznal herec.

Seriál Dvojka na zabití televize Prima startoval 4. září. Ústřední dvojici hraje Sára Sandeva a Jakub Prachař a kromě nich se v seriálu objevují i další známé osobnosti, jako je Miroslav Vadyka či Milan Šteindler.

Tagy:
FTV Prima cukrovka první pomoc žena herec natáčení záchranáři zastávka Dvojka na zabití Filip Kaňkovský Kecy Taxi

Hlavní zprávy

Trable vznikající Fialovy vlády: Židle se kýve hned pod několika kandidáty na ministry
Politika

Trable vznikající Fialovy vlády: Židle se kýve hned pod několika kandidáty na ministry

Nová vláda Petra Fialy nezačala ještě ani vládnout a už se začala kývat židle pod kandidáty na ministry, které pečlivě vybírala. Kvůli možnému střetu zájmů se kandidatury již zřekl místopředseda STAN Věslav Michalik. Někteří Piráti nyní tlačí na to, aby se ministrem spravedlnosti nestal Pavel Blažek z ODS. A otázkou je i to, zda ministrem zdravotnictví skutečně bude Vlastimil Válek z TOP 09.

Expert: Zeman chce ukázat, že stále drží moc v rukou. Schůzky s ministry ale nic neposunou

Prezident Miloš Zeman chce po své indispozici ukázat, že stále drží moc v rukou, řekl v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS komentátor Aktuálně.cz David Klimeš. Hlava státu se bude následující dva týdny setkávat s kandidáty na ministry. Podle Klimeše je ale série schůzek zbytečně dlouhá a nic neposune. Navíc všichni čekají jen na schůzku s kandidátem na ministra zahraničí Janem Lipavským (Piráti), s jehož nominací podle spekulací Zeman nesouhlasí.

Sestavení vlády by mohlo jít rychleji, posteskl si Bartoš po schůzce se Zemanem ve vitríně

Schůzky prezidenta Miloše Zemana s kandidáty na ministry jsou plánované na dva týdny. První odstartoval kandidát na šéfa resortu pro místní rozvoj a předseda Pirátů Ivan Bartoš. V pondělí na tiskové konferenci po jednání v Lánech si posteskl, že by sestavování vlády mohlo jít rychleji. Zda Zemanovi vadí nominace piráta Jana Lipavského na místo ministra zahraničí, Bartoš nezjistil.

Zdravotníky čekají pekelné Vánoce. Pacienti budou v nemocnicích přibývat, varuje Kubek

Počty nakažených ani hospitalizovaných s covidem v posledních dnech nerostou tak prudce jako dříve. Přestože to svádí k mírnému optimismu, celkové zlepšení covidové situace rozhodně není otázkou několika málo dní. Lépe by podle výpočtů mohlo být až po Vánocích. A to podle odborníků pouze v případě, že se naočkuje dostatek lidí a budou poctivě dodržovat opatření.

reklama

Domácí zpravodajství

Vojtěch: Očkováním dětí stabilizujeme školy. Píšou mi rodiče, kteří na vakcíny už čekají

Očkování dětí je bezpečné a může díky němu dojít ke stabilizaci ve školství, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS končící ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Naočkovaný člověk je podle něj o 60 procent méně infekční. V rozhovoru mluvil dále i o tom, zda na třetí dávku musí i lidé, kteří nákazu prodělali a mají zároveň i ukončené očkování.

reklama