reklama

Herečky Boudová a Pogodová se pravidelně otužují ve Vltavě. Doporučily i ledovou sprchu

Venku je typické podzimní počasí a většina lidí je raději doma. Jsou ale tací, kteří naopak berou sychravé dny jako výzvu. Ti nejodvážnější dokonce neváhají sundat kabáty, obléci si místo nich plavky a trávit minuty v ledové vodě. Do Vltavy se v pátek v centru Prahy ponořily ženy z filmového plátna.

reklama

Herečky Sandra Pogodová a Nela Boudová nebyly v ledové vodě poprvé, obě dámy se totiž už několik měsíců otužují pravidelně. „Voda teď má 11 stupňů a tvrdili, že v Praze Vltava už nezamrzne. Jsme oficiálně přihlášené do plaveckého otužileckého oddílu, musely jsme absolvovat zátěžovou zkoušku,“ uvedla Pogodová.

Boudová dodala, že musely jezdit s rouškou na kole. „Nemůžete to dělat každý den, maximálně obden. Když lidé nepůjdou do Vltavy, doporučuji aspoň doma studenou sprchu,“ navrhla Pogodová.

Začít s otužováním se podle hereček dá v jakémkoli počasí. A následující víkend je pro podobné aktivity jako stvořený. „Sobotní ráno bude velmi teplé, má být 8–12 stupňů. Oblačno až zataženo, bude i pršet, ale pak se bude protrhávat oblačnost,“ uvedla meteoroložka Jana Hujslová. Neděle bude také zatažená. Ráno mají být mlhy, ale někde se objeví sluníčko. Během dne má ale pršet. Teploty vystoupí na 12-14 stupňů.

K tématu

Tagy: počasí herečky Vltava otužování ShowTime Nela Boudová Sandra Pogodová

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Covid jí vrátil čich. Po dvaceti letech konečně cítím vůni kávy, říká žena z Moravy

Covid jí vrátil čich. Po dvaceti letech konečně cítím vůni kávy, říká žena z Moravy

Jedním z typických příznaků nemoci COVID-19 je ztráta čichu, u paní Lenky ze severní Moravy se ovšem dostavil úplně opačný efekt. Čich ztratila kvůli chronickému onemocnění již před více než dvaceti lety a vrátil se jí, až když onemocněla covidem. Žena pocházející ze Šumperka se nyní raduje, že si konečně může přičichnout ke kávě nebo vybírat parfém skutečně podle vůně. „Je to takový ostrůvek pozitivna v celkově negativní situaci,“ popsala své pocity pro CNN Prima NEWS.

Prezidentské volby v USA 2020

Americké volby nebyly jen o Trumpovi s Bidenem. Do hry promluvil i Kanye West

Americké volby nebyly jen o Trumpovi s Bidenem. Do hry promluvil i Kanye West

Americké prezidentské volby proběhly již před měsícem, ale stále jim není konec. Úřadující prezident Donald Trump totiž pořád odmítá uznat porážku a tvrdí, že jeho demokratický oponent Joe Biden zvítězil jen díky podvodům. Tito dva politici ovšem nebyli jedinými kandidáty. Celkem jich v letošních volbách bylo 11, mezi nimi například známý rapper Kanye West či libertariánka Jo Jorgensenová, která podle mnohých zapříčinila Trumpovu prohru v některých klíčových státech.

Situace se ani za týden ani za dva nezlepší. Nouzový stav musíme prodloužit o 30 dnů
Záměna léku na žaludek s přípravkem na růst vlasů spustila u dětí vlkodlačí syndrom
Lidé jsou demotivovaní, nechodí se testovat dokonce ani s příznaky, ukázal průzkum
reklama
reklama
Z domu museli 300kilového muže vyprostit jeřábem. Francouz se léta téměř nehýbal

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Soud nařídil očkovat dítě proti tetanu, může jít o život, je po úrazu. Matka odmítá
Fiala: Ať si lidé zvykají, že co řeknu, dodržím. Nezískáme jen 15 procent, vyhrajeme
Dezinformátor Klaus? Exprezident si Blatnému stěžuje na „nehorázné označení“
Další články
reklama
reklama