reklama

Herečky Boudová a Pogodová se pravidelně otužují ve Vltavě. Doporučily i ledovou sprchu

Venku je typické podzimní počasí a většina lidí je raději doma. Jsou ale tací, kteří naopak berou sychravé dny jako výzvu. Ti nejodvážnější dokonce neváhají sundat kabáty, obléci si místo nich plavky a trávit minuty v ledové vodě. Do Vltavy se v pátek v centru Prahy ponořily ženy z filmového plátna.

reklama

Herečky Sandra Pogodová a Nela Boudová nebyly v ledové vodě poprvé, obě dámy se totiž už několik měsíců otužují pravidelně. „Voda teď má 11 stupňů a tvrdili, že v Praze Vltava už nezamrzne. Jsme oficiálně přihlášené do plaveckého otužileckého oddílu, musely jsme absolvovat zátěžovou zkoušku,“ uvedla Pogodová.

Boudová dodala, že musely jezdit s rouškou na kole. „Nemůžete to dělat každý den, maximálně obden. Když lidé nepůjdou do Vltavy, doporučuji aspoň doma studenou sprchu,“ navrhla Pogodová.

Začít s otužováním se podle hereček dá v jakémkoli počasí. A následující víkend je pro podobné aktivity jako stvořený. „Sobotní ráno bude velmi teplé, má být 8–12 stupňů. Oblačno až zataženo, bude i pršet, ale pak se bude protrhávat oblačnost,“ uvedla meteoroložka Jana Hujslová. Neděle bude také zatažená. Ráno mají být mlhy, ale někde se objeví sluníčko. Během dne má ale pršet. Teploty vystoupí na 12-14 stupňů.

K tématu

Tagy: počasí herečky Vltava otužování ShowTime Nela Boudová Sandra Pogodová

Další hlavní zprávy

Reportáž

Rusové jim vjeli s tankem do ložnice. Dnes v sovětských kasárnách žijí i Romové

Rusové jim vjeli s tankem do ložnice. Dnes v sovětských kasárnách žijí i Romové

Stotisícovou Olomouc okupovalo 13 tisíc sovětských vojáků a 7 tisíc rodinných příslušníků armádních oficírů. Bylo to traumatické soužití, které skončilo až s odchodem okupační armády z Československa 21. června 1991. „Rusáky jsem nesnášel. A pořád po nich v Olomouci zůstává strašně moc škod,“ rozhlíží se pedagog Miroslav Šnajdr (59) po někdejším „sovětském území“ v olomoucké čtvrti Černá cesta.

EURO 2021

Nizozemští fanoušci dokonale ošálili sousedy. Ti se radovali z gólu, který nikdy nepadl

Nizozemští fanoušci dokonale ošálili sousedy. Ti se radovali z gólu, který nikdy nepadl

Současná doba přináší z hlediska sledování sportovních událostí řadu výhod. Nepotřebujete televizi, a pokud budete trochu snaživí, můžete odkudkoli zkouknout přes internetový stream třeba i nigerijskou fotbalovou ligu. A co se týče aktuálních událostí, můžete si zapnout pohodlně Euro třeba na zahradě u grilování. Vše má svoje plusy, ale zároveň minusy. A o tom se přesvědčila skupinka Nizozemců.

Doprava

Havlíček: Dostavbě Pražského okruhu jsme nikdy nebyli blíž. V roce 2022 se snad začne

Havlíček: Dostavbě Pražského okruhu jsme nikdy nebyli blíž. V roce 2022 se snad začne

Česko podle ministra dopravy Karla Havlíčka (za ANO) nikdy nebylo tak blízko tomu, aby se konečně začal stavět klíčový úsek Pražského okruhu 511 mezi Běchovicemi a D1. Jde o důležitý úsek části okruhu, který měl být podle původních plánů ministerstva dopravy otevřen dokonce už letos, zatím se ale ani nezačalo. Podle Havlíčka by se mohlo „kopnout“ do země už v příštím roce.

Nemohla jsem odklepnout cigaretu, popsala Jára začátek nemoci. Skončila na vozíčku
Kultura trpí. Zaorálek a spol. volají po stejných pravidlech kontrol, jako má gastronomie
Němcová: Jsme v zahřívacím kole, Babiš vytahuje pitomosti. Kampaň se teprve rozjede
Česká superstar Schick: Z Ďolíčku až na miliardovou posilu. Pak ho zachránilo Německo
Covid cestovní seriál: Co potřebujete k dovolené v Chorvatsku a na co si dát pozor?
Policie v Teplicích drsně zasáhla proti muži, který měl být zdrogovaný. V sanitce zemřel
reklama
reklama
Pospíšil: Prezident svými výroky o Vrběticích úmyslně nahrává ruské propagandě

Partie

Domácí zpravodajství

Asfalt jako horká kaše aneb Z dějin české Sahary 1911 a 1947, kdy vedra zabíjela
Další články
reklama
reklama