reklama

Honda

Výpis příspěvků ke štítku „Honda“

Akcie Tesly letí vzhůru. Za Muskovu automobilku už pořídíte čtyři koncerny Volkswagen

27. srpna 2020 07:20

Jaký je rozdíl mezi Harvardským privatizačním fondem Viktora Koženého a automobilkou Tesla? Zatímco někdejší finanční žralok lidem desetinásobné zhodnocení jejich úspor pouze sliboval, investice do akcií Tesly vám jistotu desetinásobku skutečně mohla přinést. Takový pocit dnes zažívají burziáni, kteří se pro firmu z podnikatelského impéria Elona Muska rozhodli přibližně před rokem.

Marc Márquez vynechá v MotoGP kvůli zranění až 3 měsíce, oznámila Honda

22. srpna 2020 19:33

Osminásobný mistr světa v závodech silničních motocyklů Marc Márquez se navzdory původním snahám o rychlý návrat po zlomenině ruky v šampionátu MotoGP hned tak neobjeví. Po konzultaci s řadou specialistů se sedmadvacetiletý Španěl s vedením týmu Honda dohodl, že nebude s comebackem spěchat. Na motorku by měl znovu usednout za dva až tři měsíce, až bude mít ruku zcela v pořádku.

Jakým automobilkám jsou zákazníci nejvěrnější? Žebříčku kralují Japonci a Němci

10. srpna 2020 06:18

Nejoddanější klienty mezi prémiovými automobilkami má japonský Lexus, v těsném závěsu jsou pak němečtí výrobci, konkrétně Mercedes-Benz a BMW. V kategorii masově produkovaných vozů si zlatou medaili odneslo Subaru. Na druhém a třetím místě se potom umístila Honda a Toyota. Vyplývá to z výsledků průzkumu loajality zákazníků k jednotlivým automobilovým značkám, který zveřejnila americká analytická společnost J.D. Power.

reklama