CNN Prima News hvězdy

hvězdy

Výpis příspěvků ke štítku „hvězdy“

Sledujte ZÁZNAM TK k festivalu ve Varech: Kdy dorazí hvězdy a jak je na tom Bartoška?

Už 30. června odstartuje 57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Návštěvníci už nyní ví, na jaké celebrity ze zahraničí se mohou těšit, otázkou však zůstává jejich příjezd do Česka. Právě detaily k uznávané kulturní akci představí organizátoři ve středu 28. června na tiskové konferenci od 11:00. Sledovat ji můžete na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Alkohol, drogy i poruchy příjmu potravy. Jak se dnes daří bývalým dětským filmovým hvězdám?

Vyrůstat v záři reflektorů nemusí být vůbec jednoduché. Šoubyznys totiž není jen sláva, ale má i své stinné stránky. Někteří dětští herci a herečky na svůj zářný start kariéry před kamerou navázali, další se přeorientovali na jinou profesi. Bohužel však byli i tací, kteří propadli alkoholu či drogám. Pro řadu z nich se pak závislost stala osudnou.

Hvězdy, které v roce 2022 vyhasly: Zemřela představitelka Sandy, klíčník Hagrid i královna

Letos se hvězdné nebe rozrostlo o další osobnosti. Češi oplakávali herce Josefa Abrháma nebo zpěvačku Hanu Zagorovou. Svět zasáhla smrt britské královny Alžběty II. či australské herečky Olivie Newton-Johnové, která v muzikálovém filmu Pomáda ztvárnila studentku Sandy. O svou oblíbenou postavu přišli také fanoušci filmové série o kouzelníkovi Harrym Potterovi. Zemřel totiž představitel klíčníka Hagrida, herec Robbie Coltrane.

Tančící galaxie i monstrózní hvězdy. NASA ukázala další unikátní snímky z hlubin vesmíru

Americká vesmírná agentura NASA v úterý se svými partnery z evropské vesmírné agentury ESA a kanadské CSA zveřejnila první plně barevné snímky pořízené vesmírným teleskopem Jamese Webba, který od ledna letošního roku z pozice vzdálené 1,5 milionu kilometrů od Země pozoruje vesmír. První snímek, který zachytil kupu galaxií SMACS 0723, zveřejnila NASA na brífinku v Bílém domě už v noci na úterý SELČ. Další čtyři snímky zachycují zhroucenou hvězdu, tančící galaxie, analýzu exoplanety a mlhovinu plnou hvězd.

Fotbalový historik: Messiho PSG sbírá hvězdy jak Figův Real či tým starý 140 let

Fotbalový klub Paris Saint-Germain má po příchodu Lionela Messiho soupisku plnou světových hvězd, ne každému fanouškovi je ale tolik megalomanských přestupů po chuti. V minulosti se už však na klubové úrovni objevilo několik mužstev, která vypadala jak vesmírný All-Star tým. A to jak v moderní éře, v 50. letech, tak dokonce i na konci 19. století. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to popisuje fotbalový historik Radovan Jelínek.