CNN Prima News Hynek Blaško

Hynek Blaško

Výpis příspěvků ke štítku „Hynek Blaško“

Blaško z SPD: Myslíte si, že jsou ruští generálové debilové, aby nezajistili logistiku?

24. března 2022 13:43

Ve vysílání CNN Prima NEWS došlo k ostrému střetu názorů mezi europoslanci Hynkem Blaškem (SPD) a Tomášem Zdechovským (KDU-ČSL). Generál Blaško obvinil NATO a Evropskou unii z vyprovokování konfliktu na Ukrajině a následně také média, která podle něj přinášejí nepravdivé informace o válce. Osočil také CNN Prima NEWS, že dělá z ruských generálu „debily“, jelikož informuje o jejich neschopnosti zajistit svým jednotkám dostatek potravin a munice.

Blaško: Trpící migranti mě vůbec nedojímají. Ať si Lukašenko v Bělorusku dělá, co chce

15. listopadu 2021 15:24

Pohled na migranty na polsko-běloruské hranici mě vůbec nedojímá. Ve vysílání pořadu K věci na CNN Prima NEWS to prohlásil europoslanec a generálmajor ve výslužbě Hynek Blaško (SPD). Uprchlíci na hranicích, kteří zde mrznou, hladoví, ale zároveň se snaží probít skrz ostnatý drát do Polska, jsou podle něj důsledkem politiky Evropské unie. Ke kontroverznímu běloruskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi řekl, že byl zvolen, a tak si ve své zemi může dělat, co chce.

Blaško z SPD se zastal Orbána. Taky homosexuálům necpu svou orientaci, řekl

13. července 2021 05:52

Europoslanec Hynek Blaško (SPD) se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS zastal maďarského premiéra Viktora Orbána, který prosazuje zákaz šíření materiálů zobrazujících homosexualitu či změnu pohlaví mezi osobami mladšími 18 let. S Blaškem nesouhlasil druhý host pořadu, europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09). „Nejsem příznivcem gejzíru aktivistických oslav. Nový zákon ale směšuje boj proti pedofilům, které srovnává s homosexuály. Míchá tak jablka s hruškami,“ řekl Pospíšil.