CNN Prima News Indiana Jones

Indiana Jones

Výpis příspěvků ke štítku „Indiana Jones“

Bičuje nacisty a pátrá po artefaktu. Indiana Jones vyráží do videoherního světa

Filmový archeolog Indiana Jones se po letech vrátí do světa videoher. Xbox představil nový titul Indiana Jones and the Great Circle. Ukázka slibuje akci z pohledu první osoby, luštění mnoha různých hádanek a pátrání po zmizelém artefaktu. Příběh zavede hráče do Vatikánu, Himalájí, Thajska a také Egypta. Novinka má vyjít ještě letos, ale konkrétní datum vydání je zatím neznámé.

Vyhrajte se Showtime balíček k filmové novince Indiana Jones a nástroj osudu

Dlouho očekávaný, závěrečný díl kultovní série - Indiana Jones a nástroj osudu je právě v kinech! Harrison Ford se v ikonické roli legendárního archeologa představí naposledy a vy můžete být u toho. Máme pro vás soutěž o balíčky se vstupenkami do kina, porcí popcornu a tričkem. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a třeba se štěstí usměje právě na vás.

MacGyver v Praze: Už jsem starý páprda. Zachraňovat svět v sedmdesáti by ale bylo vtipné

Jeho koumácký agent MacGyver měl v 90. letech obdivovatele po celém světě. Dovedl si poradit s jakýmkoliv problémem, vyrobil bombu třeba i z lepicí pásky, špendlíku a gumy. Pro spoustu fanoušků byl skutečným kultem – nosili podle něj modré džíny, mullet na hlavě a švýcarský nožík v kapse. Dnes je americkému herci Richardu Deanu Andersonovi 73 let, na svou životní roli už jen vzpomíná. Na pražském Comic-Conu se pro CNN Prima NEWS a vybraná média rozpovídal třeba o tom, zda by si MacGyver nezasloužil nové pokračování.

Na Bonda jsem herecky neměl. Role padouchů mi platily nájem, glosuje kariéru Julian Glover

U záporných rolí nezačínal, ale vynesly mu ohromnou slávu. A také mu platily nájem, jak sám říká. Britský herec Julian Glover se může pyšnit kariérou protkanou rolemi padouchů i sofistikovanějšími postavami. Indiana Jones, Star Wars, bondovka. To všechno má Glover za sebou. O roli agenta 007 dokonce jeden čas usiloval, ale nakonec ho předstihl věhlasný Roger Moore, na kterého v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vzpomíná.