CNN Prima News Ivanka Trumpová

Ivanka Trumpová

Výpis příspěvků ke štítku „Ivanka Trumpová“

Děti Ivany Trumpové se na Pražském hradě zapsaly do historie. Umožnila to Zemanova výjimka

28. října 2022 23:04

Na páteční předávání státních vyznamenání na Pražském hradě dorazily i dvě děti Donalda Trumpa. Ivanka Trumpová a Donald Trump junior ve Vladislavském sále převzali vyznamenání pro svou zesnulou matku Ivanu Trumpovou. S prezidentem Milošem Zemanem se sešli před slavnostním ceremoniálem ještě na soukromé schůzce. Bývalý hradní protokolář Miroslav Sklenář ve vysílání CNN Prima NEWS popsal, v čem bylo předávání zcela výjimečné. Zemanovo setkání s potomky exprezidenta USA označil za emotivní.

Ivanka Trumpová se před ceremoniálem sejde se Zemanem. Do Prahy nepřicestovala sama

27. října 2022 22:25

Na páteční předávání státních vyznamenání na Pražském hradě přiletí dcera bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanka Trumpová, která ve Vladislavském sále převezme vyznamenání pro svou zesnulou matku Ivanu Trumpovou. Frekvenci 1 to potvrdil šéf hradního protokolu Vladimír Kruliš. S prezidentem Milošem Zemanem se před galavečerem navíc sejde na soukromé schůzce. V Praze ji doprovází její manžel Jared Kushner a bratr Donald Trump Jr.

Staré hádky šly stranou. Donald Trump na pohřbu utěšoval žalem sklíčenou Ivanku

21. července 2022 15:51

Bývalý americký prezident Donald Trump na pohřbu své první ženy Ivany Trumpové v New Yorku utěšoval svou dceru Ivanku. Bylo to jejich první setkání po sedmi měsících. Ivana Trumpová, se kterou měl Trump celkem tři děti, zemřela minulý týden ve věku 73 let. Po bohoslužbě rodina odcestovala do New Jersey na soukromou recepci v Trump National Golf Club Bedminster.

Detaily pohřbu Ivany Trumpové: Emotivní zpověď dcery i pozvánky pro české osobnosti

21. července 2022 12:21

Pohřeb Ivany Trumpové namísto smutečního obřadu připomínal spíše oslavu. Do newyorského kostela se s českou rodačkou dorazily rozloučit její tři děti – Donald junior, Erik a také dcera Ivanka. Nechyběl ani bývalý americký prezident Donald Trump. Podle redaktora CNN Prima NEWS byl okruh kolem kostela uzavřen, novináři museli projít prohlídkou tajných služeb a někteří lidé na místě kvůli vysokým teplotám kolabovali.

Trumpová měla čich na úspěch. Od bolševiků chtěla pryč co nejdřív, tvrdí experti

15. července 2022 15:10

Jak se z dívky z východu stane součást americké smetánky? O cestě Ivany Trumpové do Spojených států, kam lidé míří za splněním svého snu, mluvil ve vysílání CNN Prima NEWS historik Martin Kovář. Popsal, jak důležitá byla Ivana pro jejího bývalého manžela, exprezidenta Donalda Trumpa. Amerikanista Jiří Pondělíček vysvětlil, proč se jí v Americe začalo tak podnikatelsky dařit.

Zeman kondoloval dětem Trumpové: Vaše matka zůstala hrdou Češkou, na vlast nezapomněla

15. července 2022 12:09

Prezident Miloš Zeman zaslal kondolenci dětem zesnulé Ivany Trumpové. Vyslovil lítost nad ztrátou, která je postihla. Trumpovou, s níž se v minulosti několikrát setkal, označil za vynikající sportovkyni, schopnou manažerku a hrdou Češku. Poznamenal, že si ji pamatuje jako laskavého a srdečného člověka. O kondolenčním dopise informoval prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.