CNN Prima News Ivanka Trumpová

Ivanka Trumpová

Výpis příspěvků ke štítku „Ivanka Trumpová“

Neúcta k Ivaně? Trump hrob exmanželky nechává zarostlý, má jej na golfovém hřišti

Americký exprezident Donald Trump a jeho rodina se prakticky vůbec nestarají o hrob jeho první exmanželky, kterou byla česká podnikatelka, lyžařka a modelka Ivana. Ta je pochována na golfovém hřišti v místě, které Trumpovi ještě coby rodina často navštěvovali. Jak zjistil deník The Daily Mail, místo je dnes zarostlé, neudržované a náhrobní kámen je sotva vidět.

Trumpovy hrozby, pornostar se šampusem a střety v ulicích. Jak probíhá ostře sledovaný proces

Americký exprezident Donald Trump aktuálně před soudem v New Yorku nebojuje pouze s obžalobou, která tvrdí, že měl před volbami v roce 2016 uplatit své milenky, aby mlčely. Souboj svedl se soudcem, na kterého zaútočil, a který ho na oplátku napomínal. Exprezident měl problém i s dveřmi, které jej málem zasáhly při příchodu do soudní síně. Mezitím se v ulicích New Yorku shromáždily jak tábor jeho fanoušků, tak odpůrců, mezi nimiž došlo ke střetům. Co všechno zatím nabídlo líčení s bývalou americkou hlavou státu?

Děti Ivany Trumpové se na Pražském hradě zapsaly do historie. Umožnila to Zemanova výjimka

Na páteční předávání státních vyznamenání na Pražském hradě dorazily i dvě děti Donalda Trumpa. Ivanka Trumpová a Donald Trump junior ve Vladislavském sále převzali vyznamenání pro svou zesnulou matku Ivanu Trumpovou. S prezidentem Milošem Zemanem se sešli před slavnostním ceremoniálem ještě na soukromé schůzce. Bývalý hradní protokolář Miroslav Sklenář ve vysílání CNN Prima NEWS popsal, v čem bylo předávání zcela výjimečné. Zemanovo setkání s potomky exprezidenta USA označil za emotivní.

Ivanka Trumpová se před ceremoniálem sejde se Zemanem. Do Prahy nepřicestovala sama

Na páteční předávání státních vyznamenání na Pražském hradě přiletí dcera bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanka Trumpová, která ve Vladislavském sále převezme vyznamenání pro svou zesnulou matku Ivanu Trumpovou. Frekvenci 1 to potvrdil šéf hradního protokolu Vladimír Kruliš. S prezidentem Milošem Zemanem se před galavečerem navíc sejde na soukromé schůzce. V Praze ji doprovází její manžel Jared Kushner a bratr Donald Trump Jr.