CNN Prima News Jiří Šlégr

Jiří Šlégr

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Šlégr“

Charisma kouče Hlinky se promítlo i na led. Za oponou uměl bujaře slavit, vzpomínal Šlégr

Trenér olympijských vítězů v hokeji Ivan Hlinka měl neskutečné charisma, které se promítlo i na led. V exkluzivním rozhovoru s Martinou Jandovou to na CNN Prima NEWS řekl bývalý obránce Jiří Šlégr. Muže, který zemřel při tragické autonehodě, označil za svého hokejového tátu. Podle Šlégra se Hlinka vždy na veřejnosti snažil zachovat si dekorum, za oponou však uměl projevovat emoce i bujaře oslavovat.

Šlégr neúčast na MS v Praze obrečel. Letos oblékněme dres a pojďme do ulic, vyzval fanoušky

Olympijský vítěz v hokeji Jiří Šlégr národnímu týmu na letošním mistrovství světa věří a těší se na atmosféru v hracích městech – Praze a Ostravě. „Až to 10. května vypukne, všichni bychom si měli obléknout dres, vyjít do ulic a fandit,“ popsal Šlégr v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Zavzpomínal také na svou premiéru před českým publikem na šampionátu před dvaceti lety.

Šlégr: Letos medaile bude. Prohra doma s USA před 20 lety? Nejsmutnější chvílí mé kariéry

Domácí šampionát v roce 2004 byl pro hokejistu Jiřího Šlégra jeden ze sportovních vrcholů. Čtvrtfinálové fiasko s USA vnímá jako tragédii i po dvou desetiletích. V pořadu Co Čech, to trenér na CNN Prima NEWS hodnotil šance českého národního týmu na medaili při nadcházejícím mistrovství světa i svůj vztah k trenérovi reprezentace Radimu Rulíkovi.

Češi pokračují v tradici. Z hokejového šampionátu si hráči odvezou „ledové“ křišťálové medaile

Hokejisté budou na květnovém mistrovství světa v Praze a Ostravě usilovat o medaile z křišťálového skla s kovovou obroučkou, z nichž každá váží 250 gramů. Jejich podobu odhalili v pondělí 18. března v metropoli na tiskové konferenci organizátoři šampionátu. Navazují tak na poslední šampionát v Česku před devíti lety, kdy byly medaile ve tvaru puku tvořeny kombinací galvanizovaného kovu a českého křišťálu.

Pocta Jágrovi: Pittsburgh vyvěsil jeho dres s číslem 68. Největší dík patřil rodičům

Jaromír Jágr se stal čtvrtým českým hokejistou (po Dominiku Haškovi, Milanu Hejdukovi a Patriku Eliášovi), kterého v NHL ocenil klub vyřazením jeho čísla z užívání a vyvěšením dresu pod strop haly. Čerstvě dvaapadesátiletou a stále hrající českou legendu poctili v neděli během slavnostního ceremoniálu v Pittsburghu, kde Jágr číslo 68 proslavil během nejúspěšnějšího období své zámořské kariéry.

Neuvěřitelné, jak to dělá? Šlégrová obdivuje Perkausovou po porodu, sama prý vypadala jinak

Vítězka Miss České republiky z roku 2005 Lucie Šlégrová si neodpustila komentář k snímkům moderátorky CNN Prima NEWS Evy Hecko Perkausové, která se nechala nafotit pět dní po porodu. Výsledek všechny ohromil a mnohé maminky zarazil, včetně Šlégrové. Ta nedokáže pochopit, jak je možné, že Perkausová vypadá skvostně, zatímco ona sama byla po porodu oteklá.

Více zpráv a nová moderátorská dvojice. Pořad Nový den na Primě a CNN Prima NEWS se mění

S přelomem roku přichází i vylepšený ranní blok na CNN Prima NEWS. Pořad Nový den se bude více zaměřovat na aktuální zpravodajství, publicistiku, spotřebitelská a aktuální témata i rady, které divákům pomohou nastartovat jejich den. A představuje také novou moderátorskou dvojici. K Jiřímu Šléglovi přichází politická reportérka a moderátorka Sabina Dračková, která roky působila jako parlamentní zpravodajka. Společně se poprvé představili 8. ledna.

KOMENTÁŘ: Český hokej opět ukázal svoji malost. Loučení s Jalonenen je ostuda

Je rozhodnuto. Český hokejový nároďák už nepovede finský trenér Kari Jalonen. Seveřanovi nebyl nic platný ani loňský bronz z mistrovství světa, hokejový svaz v čele s Aloisem Hadamczikem už ho prostě u reprezentace nechtěl. Blíží se totiž domácí šampionát v Praze a Ostravě, na kterém si vedení na lavičce žádá trenéra českého. Jako by snad národnost hrála roli v tom, zda cinkne medaile. To hlavní, co se Hadamczikovi a spol. celou kauzou Jalonen podařilo, je ukázat klasickou českou malost.

MS v hokeji: Je to divné, zarazily Šlégra šachy s českými gólmany. Aroganci Jalonena chápe

Je divné, že jsme ještě Vejmelku do brány nepostavili. V pořadu Co Čech, to trenér! to prohlásila hokejová legenda Jiří Šlégr, která se po šokující porážce s Lotyšskem 3:4 v prodloužení pozastavila také nad chováním trenéra Kariho Jalonena. Fanoušci znají finského kouče na české střídačce jako vždy ochotného, milého a vstřícného, ale tentokrát jeho chování působilo dosti arogantně.

Ruští sportovci na velké akce nepatří. Jsem pro bojkot olympiády, má jasno Šlégr

Olympijských her v roce 2024 v Paříži ani jiných velkých akcí by se ruští sportovci neměli účastnit. Uvedl to v pořadu 360° bývalý hokejista Jiří Šlégr. Důvodem je podle něj rok trvající válka na Ukrajině. Mezinárodní olympijský výbor totiž navrhl, že by se Rusové a Bělorusové her mohli zúčastnit jako neutrální sportovci. Šlégr také zavzpomínal na český triumf na olympiádě v Naganu.