reklama
CNN Prima News Jiří Šlégr

Jiří Šlégr

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Šlégr“

Za nelegální večírek s Paroubkem či Šlégrem padly tři pokuty, 11 lidí trest nedostalo

20. září 2021 16:07

Po třičtvrtě roce od nelegální narozeninové oslavy podnikatele Petra Bendy v jeho hotelu Prince de Ligne v Teplicích teplický magistrát řízení s 11 lidmi odložil, třem udělil pokutu a v pěti případech věc zatím neukončil. Dva lidé pokutu zaplatili, informoval mluvčí radnice Robin Röhrich. Lednová oslava se konala v době, kdy byly hotely kvůli šíření covidu uzavřeny a hromadné akce omezeny. Všech 18 účastníků večírku bylo proto v podezření, že porušili vládní opatření proti šíření koronaviru.

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

25. července 2021 05:33

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Čeští lvi budou žrát první, věří před MS Vémola. A chválil Šlégra za úspěšné bitky

21. května 2021 14:06

Mistrovství světa v hokeji v lotyšské Rize je tu. CNN Prima NEWS u té příležitosti nabídla první díl zábavného pořadu Co Čech, to trenér!, ve kterém byl i zápasník Karlos Vémola, olympijský vítěz z Nagana Jiří Šlégr nebo bývalá úspěšná rychlobruslařka a nyní hokejistka Karolína Erbanová. Řešily se šance týmu trenéra Filipa Pešána na medaili nebo to, proč hvězdný útočník Alexandr Ovečkin na rozdíl od Šlégra postrádá své zuby.

Husák už nevede liberecké policisty. Vaz mu zlomila párty v Teplicích

5. února 2021 18:31

Dosavadní ředitel liberecké krajské policie Vladislav Husák v pátek oficiálně skončil ve funkci. Policejní prezident Jan Švejdar ho sice odvolal k 1. únoru, Husák však kvůli svému zdravotnímu stavu dokument převzal později. Křeslo policejního šéfa stála Husáka účast na oslavě podnikatele a bývalého vlivného politika ČSSD Petra Bendy v teplickém hotelu. Ta se konala v době přísných protipandemických opatření, kdy musejí mít restaurace, až na výdejová okénka, zavřeno a konat se nesmějí například ani hromadné akce.

Hnilička: Na žádném mejdanu jsem nebyl, v čele sportovní agentury chci zůstat

2. února 2021 20:14

Donedávna byl Milan Hnilička poslancem za hnutí ANO a šéfem Národní sportovní agentury (NSA). Poté, co jej společně s dalšími prominentními hosty načapali fotografové v teplickém hotelu na oslavě podnikatele Petra Bendy v době, kdy v Česku platí přísná opatření v boji proti koronaviru, se na něj snesla lavina kritiky. Poslanecký mandát Hnilička již složil. V čele NSA však chce i nadále zůstat, řekl v pořadu Pressklub na Frekvenci 1.

Husák zůstává ředitelem liberecké policie. Nepřevzal odvolání z funkce

1. února 2021 12:33

Vladislav Husák zatím formálně zůstává libereckým krajským policejním ředitelem. Odvolání z funkce kvůli účasti na oslavě v teplickém hotelu předminulý týden si kvůli svému zdravotnímu stavu doposud nepřevzal. Po dobu nepřítomnosti ho zastupuje jeho náměstek, sdělila v pondělí mluvčí policejního prezidia Kateřina Rendlová. Policejní prezident Jan Švejdar odvolal Husáka k 1. únoru, zároveň s ním vede kázeňské řízení. Policista ale v pátek skončil v nemocnici.

Havlíček brání Hniličku: Udělal nebetyčnou blbost, ale zaslouží si druhou šanci

29. ledna 2021 21:30

Účast šéfa Národní sportovní agentury a poslance Milana Hniličky (za ANO) na nelegální párty v teplickém hotelu byla „nebetyčná blbost“, ale ne papalášství. Takto jeho konání zhodnotil vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu a také dopravy Karel Havlíček (za ANO) v pátečním pořadu Pressklub na Frekvenci 1. Podle jeho mínění je Hnilička slušný člověk, tudíž si zaslouží druhou šanci.

Hnilička jako spráskaný pes utekl před novináři. U diktafonů se pořádně zapotil

26. ledna 2021 16:50

Předseda Národní sportovní agentury (NSA) Milan Hnilička (ANO) poté, co v úterý složil kvůli porušení protiepidemických opatření poslanecký mandát, novinářům řekl, že práci ve Sněmovně měl rád a že je to pro něj těžké. Když se jej ptali, co v sobotu v teplickém hotelu Prince de Ligne projednávali a kdo ho tam pozval, začal koktat. A když padl dotaz na vztah s podnikatelem Petrem Bendou, Hnilička utekl.

reklama