CNN Prima News Jiří Šlégr

Jiří Šlégr

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Šlégr“

Je rozhodnuto. Novým prezidentem hokejového svazu se stal Hadamczik, uspěl už v 1. kole

18. června 2022 18:08

Novým prezidentem Českého svazu ledního hokeje byl zvolen Alois Hadamczik. Bývalý trenér reprezentace uspěl již v prvním kole sobotní volby, v níž získal 31 hlasů. Druhý Jiří Šlégr obdržel od delegátů 16 hlasů, třetí skončil s pěti hlasy Dominik Hašek. Devětašedesátiletý Hadamczik nahradí v čele hokejového svazu Tomáše Krále, který v polovině funkčního období rezignoval.

Boj o post hokejového prezidenta: Šéfovat chce Dominátor, Guma i syn televizní ikony

13. června 2022 06:07

Kdyby český hokejový svaz hledal šéfa v roce 1998 po Naganu, vítěz by byl pravděpodobně jasný. Hrdina největšího úspěchu v tuzemských sportovních dějinách Dominik Hašek. „Dominátor“ teď, když křeslo prezidenta po 14 letech opouští Tomáš Král, skutečně kandiduje, ale má další čtyři soupeře, kteří se budou porážet těžko. Kdo bude 18. června usilovat o nejvyšší post v orgánu po rebrandingu nazvaném Český hokej?

Kdo nahradí hokejového prezidenta? Seznam kandidátů je kompletní, o post usiluje šest mužů

8. června 2022 18:08

O post nového prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) po Tomáši Královi se bude ucházet šest kandidátů – Petr Bříza, Otakar Černý, Alois Hadamczik, Dominik Hašek, Bedřich Ščerban a Jiří Šlégr. Svaz ve středu po jednání výkonného výboru potvrdil v tiskové zprávě, že jejich nominace předložily ve stanovené lhůtě oprávněné subjekty, jimiž jsou členské kluby a krajské výkonné výbory ČSLH. Jakou profesní zkušenost mají jednotliví kandidáti za sebou?

Třetí do party uchazečů. Šéfovat českému hokeji chce vedle Haška a Hadamczika i Šlégr

5. června 2022 13:48

Bývalý vynikající obránce Jiří Šlégr bude kandidovat na prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH). Olympijský vítěz z Nagana a člen prestižního Triple Gold Clubu potvrdil své rozhodnutí, o němž se již delší dobu spekulovalo. Šlégr byl dokonce nedávno podle kurzů sázkových kanceláří hlavním favoritem na převzetí postu po odcházejícím Tomáši Královi, jenž šéfoval hokeji v tuzemsku od roku 2008.

Hadamczik: Nebýt války, Rusáky jsem na MS vítal. Vždy přinesli napětí a atmosféru

30. května 2022 23:40

Do neděle byl posledním trenérem české reprezentace, který získal na seniorském hokejovém mistrovství světa medaili. Alois Hadamczik v pořadu 360°na CNN Prima NEWS podotkl, že bronz z posledního šampionátu ve Finsku má obrovskou cenu. Je otázkou, zda by konečným pořadím zamíchali tradičně silní Rusové, kteří byli z MS kvůli pokračující invazi na Ukrajině vyloučeni. Nebýt války, Hadamczik zápasy s odvěkým českým či československým rivalem vždy vítal.

Šlégr po Kanadě: Takový výsledek se hází za hlavu líp. Bronz chceme více než Američané

28. května 2022 20:39

Dobře rozjeté semifinále se proměnilo v zápas z kategorie „rychle zapomenout“. A přesně to je teď třeba. Národní tým čeká po prohře s Kanadou 1:6 už v neděli klání o bronz s jejím zámořským sousedem – s USA. Olympijský vítěz z Nagana Jiří Šlégr přidal pro CNN Prima NEWS svůj pohled na nášup od Kanady a nadcházející duel, který může české reprezentaci přinést první medaili ze světového šampionátu od roku 2012.

Pasta efekt obdivují Šlégr i Bouček: Nic jiného nešlo čekat. Hlavně ale přišla obětavost

20. května 2022 15:36

Pozitivní energií, především po fiasku s Rakouskem, oplýval čtvrteční zápas české hokejové reprezentace na mistrovství světa proti Lotyšsku. Hlavním faktorem, který zvrátil nedobrou náladu, byl David Pastrňák. „Přinesl uvolněnost po zápase, po kterém jsme všichni mohli mít hlavy dole a přemýšlet, co bude dál,“ řekl v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS Jiří Šlégr.

Tak nejsme mistři a kšiltovky zůstávají v krabici. Kam mizí zbytečně vyrobené artefakty?

10. května 2022 06:49

Narodily se pro jeden konkrétní úspěch. A když ten nepřijde, na rozdíl od hráčů nedostanou druhou šanci – končí zcela nevyužité v „trezoru“. Řeč je o mistrovských artefaktech, které měly schytat sprchu šampaňského, nicméně potenciální nositelé triček či kšiltovek titul nezískali, a tak pouze bolestně přihlíželi oslavám týmu na druhé straně. Juchající soupeři naopak zažívali nezapomenutelné chvíle i s proprietami, jež splnily své poslání. Tedy objevit se aspoň na chvíli na tělech šampionů.