reklama
CNN Prima News Jumbo-Visma

Jumbo-Visma

Výpis příspěvků ke štítku „Jumbo-Visma“

Výhrůžky smrtí, oprátka pro dítě. Cyklista Groenewegen popsal těžké časy po karambolu

27. ledna 2021 16:07

5. srpna 2020, první etapa závodu Kolem Polska. Pro mnoho cyklistů byla tato akce vůbec první po koronavirové pauze. To platilo i v případě Nizozemců Fabia Jakobsena a Dylana Groenewegena. Oba dva se onoho dne řítili k cílové čáře rychlostí takřka 80 kilometrů za hodinu. Druhý prvního natlačil k postranní bariéře a vznikly hororové záběry, které obletěly svět. Jakobsen posléze zažíval přetěžké chvíle vzhledem ke svému fyzickému stavu, zatímco „pachatel“ trpěl z hlediska psychiky.

Roglič vytáhl tým Jumbo-Visma na vrchol. Nesrazila ho krutá porážka na Tour de France

15. listopadu 2020 18:38

Cyklistická silniční sezona je na svém konci, vinou koronaviru později než obvykle. Někteří jezdci teď budou nabírat síly na další ročník, jiní během zimy usednou na cyklokrosové speciály. Do skupiny „neodpočívajících“ se zařadí také Belgičan Wout van Aert, jezdec stáje Jumbo-Visma, která letos byla podle žebříčku tou nejlepší ze všech worldtourových týmů.

Slovinský cyklista Roglič odolal tlaku Carapaze v horách a obhájí vítězství na Vueltě

7. listopadu 2020 18:17

Slovinský cyklista Primož Roglič s obtížemi uhájil v poslední horské 17. etapě Vuelty červený trikot lídra a obhájí loňské vítězství. Lídr týmu Jumbo-Visma má navzdory závěrečnému útoku Ekvádorce Richarda Carapaze v čele celkového pořadí náskok 24 sekund. Zkrácený závod ve Španělsku skončí nedělní rovinatou etapou s cílem v Madridu.

Koronavirus úřaduje na cyklistickém Giru. Odstoupit musely dva kompletní týmy

13. října 2020 10:47
Aktualizováno

V pondělí si mohli cyklisté na třítýdenním závodě Giro d'Italia odpočinout v rámci volného dne. Jednou z mála povinností bylo podstoupit testy na COVID-19. A právě ty citelně zasáhly do průběhu italské Grand Tour. Kvůli pozitivnímu výsledku odstoupil jeden z největších favoritů, nizozemský jezdec Steven Kruijswijk. Jeho stáj Jumbo-Visma se nedlouho poté rozhodla stáhnout z Gira všechny své závodníky.

reklama