CNN Prima News kámen

kámen

Výpis příspěvků ke štítku „kámen“

Děsivé chvíle seriálové hvězdy u parku. Herce Stuhlbarga napadl bezdomovec kamenem

Nepříjemný incident zažil v neděli známý americký herec Michael Stuhlbarg. Pětapadesátiletý umělec se večer v blízkosti Central Parku střetl s bezdomovcem, který ho bez varování udeřil kamenem do zadní části krku. Stuhlbarg naštěstí nebyl vážně zraněn, takže ho přivolaní záchranáři ošetřili přímo na místě. Útočník měl několik problémů se zákonem již dříve. Píše o tom web Daily Mail.

Mrazivé svědectví k vraždě 11leté Audrii. Mohla jsem to být já, říká dřívější oběť obviněného

Za smrt Audrii Cunninghamové z Texasu jsou odpovědné úřady, uvedla jedna z dřívějších obětí sexuálního obtěžování Dona Stevena McDougala, který je z vraždy mladé dívky obviněn. O jejím svědectví píše zpravodajský web ABC13.com. Muž si za své dřívější činy odseděl dva roky ve vězení, ale nebyl donucen vstoupit do registru sexuálních delikventů. Pod mostem, kde nalezli tělo 11leté školačky, vzniklo pietní místo.

Rekord kombajnů na polích v Kameni. Synchronizované sklizni přihlížely tisíce lidí

Obří kombajn nebo koňská žačka, se kterou pracovali naši předkové na polích? Obojí má své kouzlo. Zemědělství ovšem dokáže jít s dobou. Jednou za rok vyjedou kombajny na Vysočině na pole ne kvůli tomu, že ho chtějí sklidit, ale aby se předvedly jako modelky na mole. V Kameni u Pacova se devět obřích mlátiček postaralo o nevídaný rekord – vyjely bok po boku posekat pšenici.

Neskutečná podoba. Za kámen, který vypadá jako oblíbený maňásek, lidé nabízejí statisíce

Americký geolog Mike Bowers objevil v Brazílii minerál, který se až neuvěřitelně podobá jedné z nejoblíbenějších maňáskových postaviček na světě. Po rozpůlení achátu z Rio Grande spatřil typický úsměv Keksíka z dětského seriálu Sezame, otevři se. Bowersovi se už přihlásilo několik zájemců, kteří za nález nabízejí až 10 tisíc dolarů (zhruba 223 tisíc korun).