CNN Prima News Kazma Kazmitch

Kazma Kazmitch

Výpis příspěvků ke štítku „Kazma Kazmitch“

Prezident Pavel, smrt Perryho i spaní na levém boku. Co Češi letos nejvíce googlili?

Internetový vyhledávač Google prostřednictvím aplikace Google Trends zveřejnil nejhledanější výrazy roku 2023 v Česku. Příliš nepřekvapí, že mezi osobnostmi kraloval prezident Petr Pavel či jeho rival z voleb a expremiér Andrej Babiš (ANO). Ze smutných událostí se lidé zajímali o smrt americko-kanadského herce Matthewa Perryho. Češi zároveň hojně zjišťovali, proč nespat na levém boku, či informace ke sbírce na nemocného Martínka.

Kazma už ví, co provede s milionem dolarů. Chystá velkolepou akci, která nemá v Česku obdoby

Kazma už ví, co udělá s jedním milionem dolarů (zhruba 22 milionů korun), které měl původně vyhrát jeden z návštěvníků jeho filmu ONEMANSHOW: The Movie. Pro pořad Showtime na CNN Prima NEWS prozradil, že je v jeden daný okamžik vysype z vrtulníku. Zároveň nastínil, že lidé, kteří je seberou, by je měli použít na dobročinné účely. Kdy a kde k tomu dojde, se dozví jen ti, kteří navštívili jeho film a zaregistrovali svou kartu.

Zpěvačka Andrea Kalousová má doma nového kocoura. Kazma to ale není

Talentovaná zpěvačka, modelka a také bývalá přítelkyně rebela českého šoubyznysu Kamila Bartoška, známého pod pseudonymem Kazma. To je umělecká duše Andrea Kalousová, která byla impulsem a majákem filmu „ONEMANSHOW“. Ten měl premiéru v srpnu 2023. Česká modelka má také nového kocoura, řekla v populárním pořadu Show Jana Krause. V dalším díle ve středu 4.října ve 21:45 na Primě se diváci mohou také těšit na herce a moderátora Jakuba Prachaře či na syna nigerijského krále Obonete S. Ubama.

Výzva pro Kazmu: Dej miliony nemocnému Martínkovi, burcuje Šlégrová. Nabídla protislužbu

Příběh teprve dvouletého Martínka, který trpí vzácným syndromem AADC, chytl za srdce celý národ. Na léčbu potřebuje chlapeček 100 milionů korun, pojišťovna náklady odmítla uhradit. Do akce se tak zapojila řada celebrit, včetně herečky Nikol Leitgeb – za svobodna Štíbrové – nebo modelky Lucie Šlégrové. Ta navíc vyzvala Kamila „Kazmu“ Bartoška, aby se do pomoci také připojil, a ze zapečetěného trezoru věnoval miliony právě rodině Martínka. Dala mu i protinabídku.

Kazmův film vidělo přes půl milionu lidí. Řadě kin zachránil sezonu, říká distributor

Přes 500 tisíc diváků už vidělo během pouhých 20 dnů promítání v kinech celovečerní film ONEMANSHOW: The Movie. Snímek se stal během srpna extrémně diskutovanou událostí, vzbudil nebývalou vlnu ohlasů a kontroverzí, někteří lidé ho milují, zatímco jiní kritizují. Jisté je, že se stal jedním z divácky nejúspěšnějších filmů poslední doby.

Kazmův poklad pod útokem. Místo luštění šifer to mladík zkusil hrubou silou, zasáhla ochranka

Neotřelý pokus o získání „Kazmova pokladu“ prošetřuje policie. Ve čtvrtek ráno se mladý muž pokusil vykrást trezor na pražském Výstavišti, ve kterém se ukrývá 22 milionů korun, na něž láká film ONEMANSHOW: The Movie od Kamila Bartoška. Zadržený několikrát udeřil kovovou trubkou do čtecího zařízení, čímž jej poškodil. Výtržníka následně zastavila security služba, která ho předala policii.

Kazma překvapil Krause vystřeleným dárkem k narozeninám. Oslavy nemusím, přiznal moderátor

Moderátor Jan Kraus v srpnu oslavil své 70. narozeniny a do nové etapy po prázdninách vstoupila i jeho show, která odstartovala 14. sezónu. V premiérovém díle se ve středu 30. srpna objevila herečka a moderátorka Adéla Gondíková, gastroenterolog Luděk Hrdlička a showman Kamil Bartošek alias Kazma. Ten měl pro oblíbeného moderátora připravené speciální překvapení – mezi diváky si mohl vystřelit balík jednodolarovek.

Kazmův trapas u Honzy Dědka: Nechtěně ukázal rozkrok i tajný oltář s fotkami expřítelkyně

Po letních reprízách přichází Honza Dědek s novými rozhovory. A první díl podzimní sezóny 7 pádů Honzy Dědka odstartuje poněkud netradičně. Na úvod si totiž pozval Kamila Bartoška alias Kazmu, který dostál své pověsti, že u něj jeden nikdy neví. Svým nečekaným entrée udivil nejen moderátora, ten mu ale vzápětí překvapení oplatil. Kromě Kazmy diváci v úterý 29. srpna od 21:30 uvidí také manžele Sandru Novákovou a Vojtěcha Moravce, ředitelku obsahu skupiny Prima Lenku Hornovou a operní pěvkyni Kateřinu Kněžíkovou.