reklama

Když se láska k prasatům zažere pod kůži a už nepustí

Poslední díl seriálu LÁSKA JAKO PRASE vás zavede do kempu Sedmihorky, kam se sjeli majitelé prasat, aby změřili své síly v sedmiboji. Přesněji  řečeno - v prasečím sedmiboji. Kromě plnění úkolů, ke kterým se někteří závodníci postavili po svém (a to tak, že si lehli), uslyšíte příběhy lidí, kteří propadli štětinaté lásce a i přes různé problémy a komplikace by neměnili ani za zlaté prase.

reklama

Bůček je šestileté prase, který je hrdým domácím mazlíčkem tříčlenné rodiny. Jeho majitelka Nela pátrala před lety po zvířeti, v jehož přítomnosti by se neprojevila její alergie. A právě Bůček je výsledkem jejího pátrání. Jaký je život s malým dítětem, které si místo se psem hraje s prasetem? A jak si vedl Bůček v běhu na čas? To se dozvíte v sedmém dílu seriálu Láska jako prase.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Česko je dva týdny na čtvrtém stupn PES, vláda ale projedná, zda nezpřísnit opatření

Česko je dva týdny na čtvrtém stupn PES, vláda ale projedná, zda nezpřísnit opatření

Už 15 dnů se Česko drží fakticky na čtvrtém z pěti stupňů protiepidemického systému PES. Vláda bude přesto ve čtvrtek odpoledne jednat o dalším zpřísňování opatření proti šíření koronaviru. Ve středu se koronavirus prokázal u 8 452 lidí, nových případů je asi o 240 víc než před týdnem. Dosud nakažených v mezitýdenním srovnání ubývalo. Index je třetí den po sobě na 68 bodech. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

360°

Babišův poradce: Stres kolem nedostatku vakcíny? Až dorazí, může to být třikrát horší

Babišův poradce: Stres kolem nedostatku vakcíny? Až dorazí, může to být třikrát horší

Česko se musí připravit na snížené dodávky vakcín. Kraje přitom hlásí, že očkovacích látek pro zdravotníky a seniory nad 80 let už teď není dost, což vyvolává chaos a stres. Podle Radka Mounajjeda, stomatologa a představitele iniciativy Lékaři pomáhají Česku, by to však v době, kdy dodávky vakcíny přijdou, mohlo být až trojnásobně horší, protože nebudeme připraveni na masivní očkování. Řekl to v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

Roste korupce. Česko se zhoršilo o pět příček žebříčku Transparency International
Češi budou bez soli a ořechů, mléko zdraží o pětinu. Takové mohou být důsledky kvót
Nebudu politiky odposlouchávat, slibuje expolicista Šlachta, šéf nového hnutí Přísaha
reklama
reklama
Novotný zaútočil na Klause ml. kvůli rouškám: To, co předvádí váš otec, je zločin

360°

Domácí zpravodajství

Středočeské nemocnice ruší rezervace na očkování. Není dost vakcíny, říká hejtmanka
Další články
reklama
reklama