CNN Prima News kolona

kolona

Výpis příspěvků ke štítku „kolona“

Sledujte Hlavní zprávy: Poslední cesta královny Alžběty II. Zdrcení lidé i záplavy květin

11. září 2022 17:56

Královna Alžběta II. se vydala na svou poslední cestu ze zámku Balmoral, kde ve čtvrtek zesnula. První zastávkou je skotské hlavní město Edinburgh, kam její smuteční kolona putovala šest hodin. Lidé se s ní po celé délce přicházeli rozloučit. Nejen o tom budou Hlavní zprávy, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55.

Berlínem projely stovky aut s ruskými symboly. Ostudná kolona hanby, kritizují Ukrajinci

4. dubna 2022 12:55

Kolona hanby. Tak nazval ukrajinský velvyslanec v Německu Andrij Melnyk průvod několika set vozidel s ruskými vlajkami, který v neděli projel hlavním městem Berlínem. A přes sociální sítě se zeptal berlínské starostky Franzisky Giffeyové ze sociální demokracie: „Proboha, jak jste mohli dovolit tuhle ostudnou kolonu uprostřed Berlína?“

Tragická kalamita v Pákistánu. Přes dvacet lidí umrzlo v koloně, někteří se dusili

8. ledna 2022 16:21

Na 21 turistů umrzlo v autech cestou do oblíbeného sportovního střediska na severu Pákistánu, kde napadlo nezvyklé množství sněhu. Podle agentury DPA to uvedly tamní úřady, které oblast prohlásily za zasaženou kalamitou a další cesty do ní zakázaly. Středisko Marrí leží 64 kilometrů severovýchodně od hlavního města Islámábád v nadmořské výšce 2 300 metrů.

Krutý osud triatlonisty Jakuba: Vyhrál závod, pak zemřel po srážce s vozem papežovy kolony

8. září 2021 18:27

Měl to být den plný příjemných aktivit. Když slovenský triatlonista Jakub Mészáros v sobotu ovládl závod v Poľaně, vyrazil do Budapešti. Zde se 30letý sportovec připojil ke svým kamarádům a triatlonovým kolegům k rozlučce se svobodou. Během zábavy ho však srazilo auto. To mělo patřit do papežovy kolony a podle svědků jelo velmi rychle. Střet s mikrobusem Mészáros nepřežil.

Praze se vyhněte, vyzývá řidiče policie. Jižní spojka kvůli opravě silnice kolabuje

13. července 2021 15:56

Mnohakilometrová kolona aut se v úterý vytvořila na Jižní spojce v Praze ve směru na Černý Most. Důvodem je oprava silnice a s ní spojené zúžení vozovky v oblasti Štěrbohol. Fronta aut sahá až na dálnici D1 ve směru do Prahy, uvedla pražská policie. Řidiče vyzývá, aby se průjezdu metropolí pokud možno vyhnuli, jinak musí počítat i s několikahodinovým zdržením.

Muže štvala dopravní zácpa, tak skočil z mostu. Po boji o život skončil v poutech

13. července 2021 14:32

Hodně netradičně řešil frustraci z dopravní zácpy muž v americkém státě Louisiana. Před zraky vyděšených lidí se rozeběhl, přeskočil zábradlí mostu a po několika vteřinách volného pádu skončil v řece. Při svém kaskadérském kousku se ale zranil a ve vodě bojoval o holý život. Když ho vyčerpaného našli policisté, rovnou mu nasadili pouta.

KOMENTÁŘ: Jak z nás rozkopané Česko dělá šílence

11. června 2021 14:03

Opravdu se snažíte. Opravdu. Nekonečné popojíždění zkracujete posloucháním rádia, čtením zpráv na mobilu. Nebo chvilku koukáte ven. Do blba. Pak do mobilu. Do rádia. Ven. Pak samozřejmě na sebe do zrcátka, uklidňujete se svou krásou. A zase. Do mobilu. Do rádia. Klid. Kliiid…