CNN Prima News Krajská veterinární správa

Krajská veterinární správa

Výpis příspěvků ke štítku „Krajská veterinární správa“

Desítky psů v mrazu a špíně? Sousedé si stěžují na majitele, mluví i o nelegálních zápasech

22. prosince 2022 07:32

Hlasitý štěkot, špína, špatné životní podmínky zvířat i účast v nelegálních psích zápasech. To všechno přičítají sousedé chovateli zhruba čtyřiceti psů v brněnské městské části Komín. Případem se zabývá policie, vedení městské části i veterinární správa. Ta konstatovala, že několik desítek psů teď trpí ve venkovních kotcích zimou.

Ve 2+1 nás bylo 7, k tomu 16 psů. Promluvila dcera chovatelky, která nechala matku žít ve výkalech

20. prosince 2022 07:31

O otřesném případu seniorky z Orlové, kterou v domě plném hladových psů a psích výkalů nechávala zamčenou její dcera, jsme vás informovali minulý týden. Po odvysílání reportáže se začali ozývat lidé, kteří dceru paní Ďuracké a majitelku zanedbaných psů znali už dříve. Podle nich se chovatelka o své psy nestarala už v minulosti.

Detaily otřesného případu Zdeňky, kterou našli ve výkalech. Stařenka strádala dlouhé měsíce

18. prosince 2022 08:02

Otřesný případ seniorky z Orlové, která žila zamčená ve zpustošeném domě spolu se smečkou zubožených psů, už CNN Prima NEWS představila. Nechala ji tam dcera, která se o ni měla starat. Reportérka Adriana Kubisová zjistila, že stařenka strádala dlouhé měsíce, a to i přesto, že na její situaci několikrát upozorňovali sousedé.

Zdeňka žila týdny zamčená se smečkou hladových psů. Mezi výkaly ji nakonec našla vnučka

14. prosince 2022 06:15

Otřesný případ řeší Krajská veterinární správa a odbor sociální práce v Orlové na Karvinsku. Vnučka našla svou 84letou babičku zamčenou v domě se smečkou hladových psů. Po celém domě byly psí výkaly a silný zápach, podle všeho tak stará paní žila několik měsíců. Zanedbaní psi patřili její dceři, která své matce občas přinesla jídlo.