CNN Prima News kriminalisté

kriminalisté

Výpis příspěvků ke štítku „kriminalisté“

Průlom v neobjasněné smrti kmotra Mrázka: Zastřelit ho měl elitní nájemný vrah ze Slovenska

3. února 2023 12:52

Františka Mrázka zastřelil bývalý elitní policista ze Slovenska, uvádí zdroje MF DNES. Vyšetřovatelé vraždy jedné z nejznámějších postav českého podsvětí jsou o tomto podezření prý přesvědčeni. Nyní se mají snažit o shromáždění dostatku důkazů k potvrzení identity nájemného vraha a jeho napojení na kmotrovy spolupracovníky Radovana Krejčíře a Tomáše Pitra, promlčecí lhůta pro uzavření případu se totiž blíží.

Smrt těhotné ženy na Českolipsku: Policisté znají předběžné výsledky pitvy

2. února 2023 00:23

Liberečtí kriminalisté už znají předběžné výsledky pitvy, která by mohla pomoci objasnit smrt 25leté těhotné ženy na Českolipsku. Podle mluvčí policie Ivany Balákové nic nenasvědčuje tomu, že by se na její smrti podílel někdo další. Po nastávající mamince v devátém měsíci pátrali policisté od čtvrtka. Do rozsáhlé akce se zapojili také potápěči ze zásahové jednotky, kteří nezvěstnou ženu hledali ve vodní nádrži koupaliště Dubice. Pátrání mělo smutný konec. Žena byla nalezena mrtvá poblíž jedné z místních cyklostezek.

Nelítostná sebevražda u Rychnova. Řidič záměrně usmrtil i dva lidi v protijedoucím voze

9. ledna 2023 12:06

Při dopravní nehodě loni v srpnu u Rychnova nad Kněžnou třiatřicetiletý řidič v sebevražedném úmyslu záměrnou srážkou zavraždil podle policie dva lidi v protijedoucím autě a pak i sebe. Případ policie vyšetřuje jako takzvanou rozšířenou sebevraždu, řekla mluvčí policie Eva Prachařová. Podle kriminalistů nejde o dopravní nehodu z nedbalosti.