reklama
CNN Prima News kriminalisté

kriminalisté

Výpis příspěvků ke štítku „kriminalisté“

Kamion narazil do rodinného domu. Jen zázrakem se řidič neproboural až dovnitř

11. listopadu 2021 22:50

O velkém štěstí mohou mluvit majitelé rodinného domu v Sopotnici na Orlickoústecku. Do domu jim narazil kamion a pořádně poničil fasádu. Zarazil se do ní naštěstí podélně a neproboural se tak dovnitř. Jinak by byly následky nehody podstatně horší. Řidič nezvládl zatáčku. Zda to bylo kvůli rychlosti nebo náhlému zdravotnímu problému, zjišťují kriminalisté.

Surové napadení kvůli roušce v Praze: Muž chytil řidičku autobusu za vlasy a táhl ji ven

12. října 2021 19:01

Otřesné napadení řidičky autobusu řeší pražští policisté. Došlo k němu na lince 224 v polovině června, nyní policie žádá veřejnost o pomoc. Vše začalo, když řidička upozornila jednoho z cestujících, aby si nasadil respirátor. Muž ji ale místo toho chytil za vlasy a snažil se ji vytáhnout z kabiny řidiče. V tom mu zabránili dva pasažéři, které teď policie hledá.

Milenku jsem uškrtil při sexu a zakopal u Karviné, přiznal se muž. Nechtěl jí dát peníze

11. října 2021 19:44

V pondělí začal Krajský soud v Ostravě opět projednávat případ uškrcené ženy, která byla minulý rok nalezena zakopaná v lese nedaleko Karviné. Obžalovaný Lubomír Gavenda usedl na lavici a k činu se přiznal. Dle jeho slov uškrtil ženu v autě během intimního styku kvůli tomu, aby jí nemusel vracet peníze. Do dluhů se dostal kvůli své závislosti na sportovním sázení.

Místo hřibů našel houbař v lese políčko s marihuanou. „Pěstitelům“ hrozí až 10 let vězení

24. září 2021 18:57

Muž z Ústecka vyrazil na houby, místo nich ale našel konopné pole. Rostlinky marihuany byly zasazené i s kbelíkem v zemině a bylo evidentní, že se o ně někdo stará. To dosvědčoval také improvizovaný příbytek, ve kterém bylo nářadí i další rostliny. Policistům se pěstitele následně podařilo dopadnout, hrozí jim až deset let za mřížemi.

reklama