CNN Prima News kriminalisté

kriminalisté

Výpis příspěvků ke štítku „kriminalisté“

Šílený útočník se sekerou v Praze. Napadl ženu s kočárkem, o den později dalších několik lidí

Aktualizováno

Pražští policisté zadrželi muže, který je podezřelý ze čtvrtečního útoku sekerou na ženu s kočárkem v Hostavicích a také z pátečního napadení několika lidí v Kunratickém lese. Zabývají se také možností, že by útok na ženu, který kvalifikovali jako pokus o těžké ublížení na zdraví, mohl souviset s vraždou u Kyjského rybníka. Přímá indicie tomu ale zatím nenasvědčuje, sdělili na sociální síti X.

Děsivý případ pedofilie v Michalovcích: Muž měl zneužít chlapce a nakazit je pohlavní nemocí

Otřesný případ, v němž figurují děti, řeší policisté na východním Slovensku. Jednatřicetiletý muž z okresu Sobrance měl sexuálně zneužívat nezletilé. Dosud existuje podezření v případě tří dětí ve věku 7, 8 a 11 let, které měl zvrhlík v Michalovcích dokonce nakazit pohlavní chorobou. Obětí je však pravděpodobně mnohem více. Obviněný se již nachází ve vazbě, píše web Topky.sk.

Školačka Míša zmizela před sedmi lety a dodnes se nenašla. Policie tápala, pak případ odložila

Dvanáctiletá Míša Patricie Muzikářová zmizela přesně před sedmi lety. Ústečtí kriminalisté tehdy prověřovali několik vyšetřovacích verzí. Jedním z hlavních podezřelých byl partner Míšiny matky. Ten kriminalistům přiznal, že ho dívka sexuálně přitahovala. Ještě před vyřešením případu se ale oběsil a policie případ následně odložila.