reklama
CNN Prima News kuchař

kuchař

Výpis příspěvků ke štítku „kuchař“

Netradiční štědrovečerní večeře od Ondřeje Juráše: Kapří roláda s cizrnovým pyré

Srdce Ondřeje Juráše bije pro kuchařinu. Je členem Národního juniorského kuchařského týmu a kromě vaření zvládá také perfektně cukrařinu nebo carving. Byl mezi prvními, kteří si prošli soutěží Young Chef od Kulinářského umění. S moderátorkou CNN Prima NEWS Evou Perkausovou pak uvařil v prostředí Národního zemědělského muzea štědrovečerní specialitu – kapří roládu s cizrnovým pyré a houbovým přelivem.

Pohlreich: Demokracie končí v kuchyni. Restaurace neumí počítat, tak krachují

Kolik zaměstnanců musel propustit? Co mu ukradli z kuchyně a jak se naceňuje jídlo? Nejen na tyto otázky odpovídal v pořadu KB Interview Martina Moravce šéfkuchař, restauratér a ústřední osobnost pořadů Ano, šéfe! nebo Superšéf z produkce televize Prima Zdeněk Pohlreich. Podle něj je v české gastronomii stále nejoblíbenější koření strouhanka, lidé ale více vnímají, jak co chutná.

Rozhovor se Zdeňkem Pohlreichem: Vaříme nepostradatelným

Známý kuchař Zdeněk Pohlreich se rozhodl připojit k těm, kteří v době pandemie pomáhají druhým ze všech sil. Založil iniciativu Vaříme nepostradatelným a připravuje jídlo zdarma těm, kteří i přes riziko nákazy denně pomáhají zajistit péči ostatním. Do svého okruhu strávníků přibral i sklad Správy státních hmotných rezerv v Sedlčanech, kde zaměstnanci pracují dnem i nocí a starají se o distribuci zdravotnického materiálu.

reklama