CNN Prima News kurník

kurník

Výpis příspěvků ke štítku „kurník“

Máte doma slepici? Postavte jí kurník!

1. července 2021 17:50

Betonové tvarovky jsou ideálním materiálem pro založení kurníku. Práce s nimi je velmi snadná a jde rychle od ruky. Použít můžete tvárnice, které se obvykle používají na ploty, a zeď výběhu pro slepice se dá efektivně obložit dlažbou, jež se běžně pokládá na dláždění chodníků. Následující návod popisuje stavbu kurníku, který je napojen na starou hospodářskou budovu.

Ruský starosta zastřelil chovatelku kuřat, ženu si na nočním lovu spletl s liškou

9. prosince 2020 18:55

Chovatelka Dilyara Valiullinová žijící v ruské obci Kulanga čelila v nedávné době četným útokům lišky, která zabíjela ženinu drůbež. Dilyara se proto obrátila na starostu vesnice Fidaila Nigmatzyanova, který se spolu s dalšími politiky, strážníky i dobrovolníky zúčastnil honu na lišku. Starosta ale během nočního lovu místo lišky omylem zastřelil Dilyaru.

BLOG: Hledej, šmudlo!

25. listopadu 2019 00:00

Když jsem před dvěma lety učinila to zásadní rozhodnutí, že krom psů bych ráda žila i se slepicemi, protože řekněme si to narovinu, slepice jsou boží, začala jsem důkladně studovat všechnu možnou slepičí literaturu – o tom, jak ubytovat, jak krmit, jak jim zajistit spokojené bydleníčko.