Kokoblog

Nejnovější příspěvky k tématu

BLOG: Zvířecí svět a lidská mláďata
Kokoblog

BLOG: Zvířecí svět a lidská mláďata

Ahoj, jmenuji se Fifina. Jsem ten pes, co našel svou práci snů. Jsem totiž pes teraupeut. Já, má panička Marcela a psí kámoška Feliz docházíme do základních a mateřských škol za vašimi lidskými mláďaty a učíme je, jak se mají správně chovat k nám, zvířatům.

BLOG: Hledej, šmudlo!

25. listopadu 2019 00:00

Když jsem před dvěma lety učinila to zásadní rozhodnutí, že krom psů bych ráda žila i se slepicemi, protože řekněme si to narovinu, slepice jsou boží, začala jsem důkladně studovat všechnu možnou slepičí literaturu – o tom, jak ubytovat, jak krmit, jak jim zajistit spokojené bydleníčko.

BLOG: Ale jinak jsme fakt úplně normální aneb já volám PO MÓÓÓC

11. listopadu 2019 00:00

Čoklíkářky. Ženy rozdílného věku, povolání, vizáže, životních osudů, bydliště. Jedno je ale spojuje – život jim diriguje jeden až nekonečno kusů čokela. Tak trochu trefená sebranka pantoflem doprostřed čela, trochu smutné, více často veselé, bo vedle sebe mají toho svého skvělého životního parťáka, že jo. Co na tom, že je chlupatý na 98% těla, je to věrný parťák.

BLOG: Dědynku, co si budeš přát?

14. října 2019 00:00

Před týdnem oslavil náš děda Aron už jedenácté narozeniny. A z toho už druhé slavil tady, v našem malém, velkém soukromém blázinci v dědině na konci světa s kvokíkama, kočkanama a bandou čokelů. Copak si asi může takový psí děda přát, krom obří kosti na hryzání?

BLOG: Či a či a čičičí, 1. část

16. září 2019 01:00

Říkáme jim blechy. Těm dvěma splašeným živlům s mourovaným kožichem, ušiskama pořád ve střehu a drápky pořád nachystanými k bleskovému výlezu po závěsu. Jmenují se Miky a Filda a jsou to tryskoturbo splašená koťata.

BLOG: Jak já ty kočky nesnáším

19. srpna 2019 00:00

Problémové zvíře tadle kočka. Jako když zkřížíte gremlina s lochneskou příšerou, akorát že kočka nerada vodu. Teda většina těch koček, u kterých my lidi žijeme. Gremlina, páč kočky taky dělají zlověstné uíííííí… a chrrrrr… a Lochnesku proto, že stejně jako ona,  i kočka umí být takovou paní Colombovou ve vašem domě. Všichni o ní slyšeli, nikdo nikdy ji neviděl. Ale stejně vám noc co noc něco útočí na palce u nohou.

BLOG: 10 důvodů, proč mít kvokíka, 1. část

17. června 2019 00:00

Je s ním prča. Jsem naprosto přesvědčená o tom, že kvokík je to nejvíc nejsrandovnější zvíře na celém světě. Páč když pije, tak u toho hrabe do země. Asi hledá nějaký skrytý tajný pramen nebo co. Nebo si nabere vodu do zobáku, zakloní hlavu a vychutnává si ten chlorovaný zázrak jako šenín blánk z roku 25 před Kristem.

Hlavní zprávy

Pirátští europoslanci se chovají dětinsky. Ani Bartoš je nebere vážně, míní Zahradil
Politika

Pirátští europoslanci se chovají dětinsky. Ani Bartoš je nebere vážně, míní Zahradil

Piráti v poslední době kritizují koaliční ODS za její spojenectví s vládní stranou Bratři Itálie na evropském poli. Postoj občanských demokratů považují za nepochopitelný. Europoslanec Jan Zahradil (ODS) v rozhovoru pro CNN Prima NEWS v reakci na to uvedl, že se Mikuláš Peksa, Markéta Gregorová a Marcel Kolaja chovají dětinsky. „Sami sedí v jedné frakci s bývalými komunisty a zabývají se hledáním jakýchsi ‚neofašistů‘,“ řekl mimo jiné.

Tančil i trenér. Brazilci suverénně prolétli do čtvrtfinále a poslali pozdrav Pelému
MS ve fotbale 2022

Tančil i trenér. Brazilci suverénně prolétli do čtvrtfinále a poslali pozdrav Pelému

Brazilci si z osmifinále fotbalového mistrovství světa udělali exhibici. Tedy minimálně z prvního poločasu. To do sítě Jižní Koreji přesně zamířili hned čtyřikrát a bylo veselo. Každý gól oslavili tancem, do kterého se zapojil i trenér Tite. Asijský výběr ve druhém poločase už jen korigoval na konečných 1:4. Kanárky ve čtvrtfinále čeká duel s Chorvatskem.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
22:43

Úlomky rakety, která spadla poblíž moldavského města Briceni, nejsou nebezpečné

21:57

MOV neplánuje zrušit sankce ruským a běloruským sportovcům

20:56

Maďarský MOL hlásí nedostatek paliv ve svých čerpacích stanicích v Maďarsku

20:38

Ve všech ukrajinských regionech byly zahájeny nouzové odstávky elektřiny

Kokoblog

Kokoblog – blog městské vesničanky o slepicích, psech, kočkách a pěstování zeleniny.