CNN Prima News Land Rover

Land Rover

Výpis příspěvků ke štítku „Land Rover“

Nový Hyundai Kona se v elektrické verzi vyrábí pro celý svět jen v Nošovicích. Je to univerzál

Elektrické provedení vozu Hyundai Kona Electric je pozoruhodným křížencem konvenčního a ryze elektrického pojetí mobility. Zvenku vypadá jako běžný crossover, uvnitř ale připomíná futuristické modely Ioniq, jimž se podobá i kultivovaným vnitřním prostorem a plavným svezením. Přesvědčí zákazníky benzinové, či hybridní verze téhož modelu?

Královna byla vyučenou řidičkou a automechaničkou. Láska k řízení jí vydržela

Při všem královském majestátu se Alžběta II. nikdy nevzdálila běžnému životu, k čemuž ji předurčila rodinná tradice i tvrdá životní zkušenost. Za 2. světové války ještě jako náctiletá vstoupila do britské armády a naučila se opravovat a řídit automobily všech možných velikostí a konstrukcí. Za volant s požitkem sedala i v dalších desetiletích, když se spartánským Land Roverem obrážela panství Balmoral ve Skotsku i další venkovská sídla.

Hororová srážka vozu s Teslou. Po nehodě bylo auto rozdrcené, mladá žena neměla šanci přežít

K tragické nehodě došlo v pondělí brzy ráno v centru Londýna. Vůz značky Land Rover z dosud nezjištěných důvodů sjel ze silnice a vřítil se do nabíjecí stanice pro elektroauta. Auto srazilo ženu, která si zde nabíjela vozidlo. Následně Land Rover skončil na kolejích metra, zemřela v něm 20letá spolujezdkyně. Při nehodě se zranili tři lidé.

Jaguar E-Pace D200: V davu se neztratí, spotřeba potěší

Jaguar vždycky znamenal luxusní limuzínu, nebo neméně kvalitní sporťák. Ale i ty nejexkluzivnější značky se dávno musely přizpůsobit poptávce, a stejně dopadla i britská automobilka. Před pár lety představila dvě „esúvéčka“, a je třeba říct, že se za ně značka z Coventry rozhodně nemusí stydět.