CNN Prima News Land Rover

Land Rover

Výpis příspěvků ke štítku „Land Rover“

Královna byla vyučenou řidičkou a automechaničkou. Láska k řízení jí vydržela

9. září 2022 10:11

Při všem královském majestátu se Alžběta II. nikdy nevzdálila běžnému životu, k čemuž ji předurčila rodinná tradice i tvrdá životní zkušenost. Za 2. světové války ještě jako náctiletá vstoupila do britské armády a naučila se opravovat a řídit automobily všech možných velikostí a konstrukcí. Za volant s požitkem sedala i v dalších desetiletích, když se spartánským Land Roverem obrážela panství Balmoral ve Skotsku i další venkovská sídla.

Hororová srážka vozu s Teslou. Po nehodě bylo auto rozdrcené, mladá žena neměla šanci přežít

22. srpna 2022 15:18

K tragické nehodě došlo v pondělí brzy ráno v centru Londýna. Vůz značky Land Rover z dosud nezjištěných důvodů sjel ze silnice a vřítil se do nabíjecí stanice pro elektroauta. Auto srazilo ženu, která si zde nabíjela vozidlo. Následně Land Rover skončil na kolejích metra, zemřela v něm 20letá spolujezdkyně. Při nehodě se zranili tři lidé.

Jaguar E-Pace D200: V davu se neztratí, spotřeba potěší

20. října 2021 08:45

Jaguar vždycky znamenal luxusní limuzínu, nebo neméně kvalitní sporťák. Ale i ty nejexkluzivnější značky se dávno musely přizpůsobit poptávce, a stejně dopadla i britská automobilka. Před pár lety představila dvě „esúvéčka“, a je třeba říct, že se za ně značka z Coventry rozhodně nemusí stydět.

Princ Philip byl věrný britským vozům. Na pohřeb ho poveze lovecký Land Rover

15. dubna 2021 09:11

Zesnulý princ Philip prý kdysi své manželce, britské královně Alžbětě II., řekl: „Až zemřu, stačí mě strčit do zadní části Land Roveru a odvézt mě do Windsoru.“ A jak se ukázalo, přání se nakonec stane skutečností. Vévodu z Edinburghu poveze 17. dubna na pohřeb, který se uskuteční v kapli svatého Jiří právě na hradě Windsor, Land Rover Defender 130 Gun Bus z roku 2005. Vůz určený na lovecké expedice.

Znovuzrozený král offroadů míří k české policii. Má šestiválec a pořádnou výbavu

8. dubna 2021 17:43

Společnost Dajbych jako specialista na úpravy terénních vozů a tradiční dodavatel nejen bezpečnostních složek a integrovaného záchranného systému (IZS) postavila nový prototyp auta určeného právě policejním a armádním jednotkám. Jde o nový Land Rover Defender 110 upravený a vybavený potřebným příslušenstvím, který se vyznačuje praktičností, jednoduchostí a velmi dobrými „offroadovými“ schopnostmi.