CNN Prima News Lanžhot

Lanžhot

Výpis příspěvků ke štítku „Lanžhot“

Převaděč u Břeclavi ujížděl policii. Vůz s migranty naboural, zraněno je 21 lidí včetně dětí

1. října 2022 08:35
Aktualizováno

Převaděč s dodávkou, v níž převážel 29 migrantů ze Sýrie, v sobotu ráno havaroval na kraji Břeclavi poté, co se snažil ujet policejní hlídce. Dodávka narazila do zaparkovaných aut a do domu, zranilo se 21 lidí, z toho šest těžce a 15 středně těžce a lehce. Bylo mezi nimi i pět děti. Uvedla to mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Chceme za mama Merkel. Migranti proudí přes Česko do Německa, nocují i na pražském hlaváku

30. září 2022 23:10

Zázemím pro desítky migrantů je okolí Hlavního nádraží v Praze. Čekají tam na vlak nebo jiný odvoz směrem do Německa. Převážně jsou to muži nebo celé rodiny ze Sýrie. Migranti do Česka přicházejí ze Slovenska. Na hranicích jsou proto zavedeny kontroly, při kterých již bylo zajištěno několik desítek uprchlíků a převaděčů.

Další tornádo na jižní Moravě? Fotografie z Lanžhota ukazují spoušť po řádění živlu

14. června 2022 07:03

V Jihomoravském kraji, konkrétně v obci Lanžhot, se v pondělí v podvečer zřejmě objevilo malé tornádo. Meteorologové pojedou situaci vyhodnotit přímo na místo. Spolu s bouří lidé v obci hlásí značné škody, jako popadané stromy nebo domy s poničenými střechami. Bouře potrápily většinu území, meteorologové před nimi vydali výstrahu.

Tragická nehoda u Lanžhota: Kamion na dálnici D2 smetl auto silničářů. Řidič zemřel

28. května 2021 10:38
Aktualizováno

Dálnici D2 na 56. kilometru v obou směrech uzavřela v pátek ráno nehoda kamionu a vozu silničářů, řidič nákladního vozu zraněním podlehl. Řidič vozu silničářů vyvázl s lehkým zraněním. Dálnice byla v místě nehody zavřená, vozy jezdily v obou směrech přes odpočívadla. Vyproštění a odtažení kamionu trvalo až do podvečera, provoz byl obnoven okolo 18:15.