reklama
CNN Prima News Laura Janáčková

Laura Janáčková

Výpis příspěvků ke štítku „Laura Janáčková“

Tereza Těžká z dokumentu V síti praktikuje polyamorii

12. března 2021 23:55

Herečka Tereza Těžká, jedna z hlavních hrdinek dokumentu V síti, je už osm let šťastně zadaná. Se svým manželem ale žije v takzvané polyamorii, tedy v několika milostných vztazích najednou. Miluji tři lidi, jediný problém je čas, vysvětlila Tereza v rozhovoru pro ShowTime.

Psycholožka o lockdownu: Říkejte rodině, co na ní máte rádi. Najděte si tři hezké věci

3. listopadu 2020 15:01

Jak se nedostat v době pandemie do depresí nebo úzkosti? Podle klinické psycholožky 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a spisovatelky Laury Janáčkové je důležité, aby si lidé našli vlastní pravidelný denní režim. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS psycholožka dále řekla, že pomáhá, když si členové rodiny navzájem říkají pozitivní věci, které na sobě vidí.

Komunikaci ve vztahu potřebují nejen ženy, ale i muži, shodují se odborníci

19. června 2020 20:40

Žijeme v době, která s sebou nese proměny společnosti, mezilidských vztahů i rodinných forem a dotýká se i typických ženských a mužských rolí. Některá dogmata se prohlubují, jiná se naopak vytrácí. O tom, zda jsou muži opravdu v ohrožení, se v pořadu Silný hlas Markéty Fialové bavili lektor osobního rozvoje a mentor mužského výcviku Karel Tůma a docentka klinické psychologie a sexuoložka Laura Janáčková.

Sexuoložka Laura Janáčková: Muži si vybírají ženy jedině a pouze podle atraktivity

11. května 2020 11:30

Jsou krásné ženy úspěšnější? A záleží u mužů na vzhledu? Na toto téma mluvila moderátorka pořadu CNN Prima NEWS Silný hlas Markéta Fialová s hosty – spisovatelkou, sexuoložkou, docentkou klinické psychologie a zakladatelkou Institutu partnerských vztahů Laurou Janáčkovou a politikem, předsedou Národní rady osob se zdravotním postižením, Václavem Krásou.

reklama