CNN Prima News lékařka

lékařka

Výpis příspěvků ke štítku „lékařka“

Dojemná slova lékařky Elišky: Při nehodě na D5 přišla o muže i děti. Zmizeli během vteřiny

26. srpna 2022 11:03

Začátkem srpna otřásla Českem děsivá nehoda. Kamion na dálnici D5 u Benešovic na Tachovsku prorazil svodidla, vjel do protisměru a srazil se s osobním autem. Při nehodě přišel o život manžel lékařky Elišky a jejich dvě děti – Ruben a Ester. Eliška teď v rozhovoru pro Českou televizi vylíčila chvíle, které se před tragédií odehrály. Se ztrátou blízkých se jen těžko vyrovnává.

Záněty kloubů i plicní embolie. Lékařka podezírá z problémů dětí vakcínu proti covidu

27. března 2022 23:36

Stovky milionů korun žádají po ministerstvu zdravotnictví lidé, kteří měli po očkování proti covidu zdravotní problémy. Většinou jde o dospělé, nicméně potíže po vakcinaci se nevyhýbají ani dětem, jak potvrzuje pediatrička z Teplicka. I mezi nimi jsou případy, kdy museli být pacienti hospitalizováni – se záněty kloubů nebo i plicní embolií.

Beckham předal účet se 70 miliony sledujících ukrajinské lékařce. Ukázala drsné záběry

21. března 2022 16:13

Někdejší fotbalový idol David Beckham předal dočasně kontrolu nad svým účtem na Instagramu ukrajinské lékařce z porodnického oddělení nemocnice v Charkově, aby svým fanouškům ukázal realitu války. Jeho 71,5 milionu sledujících tak mělo možnost vidět, jak nastávající matky a jejich novorozené děti žijí v provizorních podmínkách ve sklepě porodnice ve městě, které bombarduje ruská armáda.

Spor o očkování dcery skončil u soudu. Roli hraje i názor dítěte, upozorňuje advokátka

7. února 2022 20:32

Rozvedení manželé se neshodli na tom, jestli mají nechat svou nezletilou dceru očkovat proti covidu. Případ skončil až u soudu, který rozhodl ve prospěch vakcinace. Ta je podle něj v nejlepším zájmu dítěte. Podle advokátky Evy Ondřejové soudci každý případ zkoumají individuálně a dokonce berou v potaz i názor dítěte. To potvrzuje i soudní rozhodnutí v tomto sporu. Devítiletá dívka totiž u soudu řekla, že by se ráda naočkovat nechala.