reklama
CNN Prima News létání

létání

Výpis příspěvků ke štítku „létání“

Konec dvoutýdenní karantény v hotelu. Austrálie se otevře očkovaným turistům z Nového Zélandu

31. října 2021 05:39

Austrálie od pondělí začne přijímat očkované turisty z Nového Zélandu a nebude jim po vstupu do země nařizovat karanténu. Také očkovaní australští občané a lidé s trvalým pobytem v australských státech Nový Jižní Wales, Viktorie a v hlavním městě Canbeře budou od pondělí moci létat do zahraničí, aniž by museli po návratu do izolace. S odkazem na australské ministerstvo turismu o tom píše agentura Reuters.

Mrazivá zpověď hokejisty Novotného. Když jsem hrál v Jaroslavli, z létání jsem měl strach

7. září 2021 13:17

Od pádu letadla s ruským týmem Lokomotiv Jaroslavl uběhlo přesně deset let. Mezi 44 oběťmi byli také tři čeští reprezentanti Jan Marek, Karel Rachůnek a Josef Vašíček. Když v roce 2014 odlétal z onoho osudového letiště a se stejným týmem bývalý český hokejista Jiří Novotný, měl velký strach. Ve vysílání CNN Prima NEWS Novotný na trojici zesnulých hokejistů a celou tragédii zavzpomínal.

Letěl autem z Nitry do Bratislavy. Novým vozidlem lze cestovat po zemi i ve vzduchu

28. června 2021 12:01

Na první pohled vypadá jako sportovní vozidlo a jezdit s ním lze po silnicích, po rozbalení do letecké verze ale dokáže vzlétnout a připomíná malé letadlo. Nové dvoumístné létající auto AirCar slovenského vynálezce a designéra Štefana Kleina v pondělí absolvovalo nejdelší let a přistálo na mezinárodním letišti v Bratislavě. Klein, který stál už dříve za prvním slovenským létajícím automobilem Aeromobil, už připravuje další prototyp AirCaru. Následně by se toto létající auto mohlo dostat k zákazníkům.

Reportáž: Egypt láká na hotely bez roušek i naočkovaný personál. Problém jsou hosté

18. června 2021 07:59

Na sever Afriky vyráží každoročně stovky českých turistů. Kromě Tuniska či Maroka se mezi oblíbené destinace řadí i Egypt, zejména pak oblast podél Rudého moře. Řadě tuzemských turistů dovolenou překazila pandemie. Egypt je ovšem na návrat zahraniční klientely připraven. Hotelový personál redaktorovi CNN Prima NEWS řekl, že díky očkování se koronaviru nebojí. Zároveň popsal, jak bylo naloženo s těmi Egypťany, kteří se očkovat nechtěli nechat.

reklama