reklama
CNN Prima News Luis Suárez

Luis Suárez

Výpis příspěvků ke štítku „Luis Suárez“

Jak se Ujfaluši nervil u zlaté tečky Atlétika: Poslední zápas jsem musel vypnout

25. května 2021 20:16

Ani Real, ani Barcelona. Španělskou La Ligu v uplynulé sezoně ovládli fotbalisté madridského Atlétika, byť to nakonec bylo velkolepé drama do posledního kola. Bývalý hráč čerstvých mistrů Tomáš Ujfaluši ani neměl nervy na to, aby sledoval, jak to nakonec celé dopadne. Mohl si oddechnout. „Prožívám to dost – Atlétiko bylo blízko titulu a byla by obrovská škoda, kdyby si to po tom skvělém startu nechalo utéct,“ říká pro CNN Prima NEWS dřívější opora reprezentace.

Konec vlády Barcelony a Realu. Titul z La Ligy bere po sedmi letech Atlético Madrid

22. května 2021 19:57

Dramatická tahanice dvou fotbalových celků z Madridu byla vyřešena až v posledním kole La Ligy. Titul vyhrálo po dlouhých sedmi letech, kdy se na španělském trůnu točil Real s Barcelonou, Atlético. Mistrovská trofej mu padá do rukou po zápase s Realem Valladolid, který tým trenéra Diega Simeoneho vyhrál 2:1. Stejným výsledkem zvládl sobotní utkání proti Villarealu i „bílý balet“, v konečné tabulce však zůstává druhý.

Suárez si sbalil věci a v slzách opustil Barcelonu. Teď už fotbalista patří Atlétiku

24. září 2020 12:02

Hotovo, podepsáno. Uruguayský fotbalista Luis Suárez se oficiálně stal hráčem Atlétika Madrid. Do španělské metropole se stěhuje po šesti výtečných letech v Barceloně. Letos v Katalánsku nastal během léta „velký třesk“, který za sebou nechal více obětí. Jednou z nich se stal právě „El Pistolero“. Konec úspěšného období v barcelonském klubu nesl těžko – když definitivně opouštěl tréninkové zázemí, z nostalgie se rozplakal.

reklama