CNN Prima News majitelé

majitelé

Výpis příspěvků ke štítku „majitelé“

Nejstarší pes světa slaví narozeniny. Narodil se před vznikem Česka, i tak stále prohání kočky

Pes plemene Rafeiro do Alentejo z Portugalska slaví 31. narozeniny a důvod k radosti mají i jeho majitelé. Bobi je totiž nejstarším psem na světě. Na jeho počest je na víkend plánovaná také tradiční oslava, jíž se zúčastní na 100 lidí, přičemž někteří přijedou i ze zahraničí. Co je podle páníčků receptem Bobiho dlouhověkosti? Místo, kde žije.

Začala krvácet z nozder, plíseň jí sžírá cévu. Bez akutní operace klisně Quintě hrozí smrt

Když začala jezdecká kobyla Quinta náhle krvácet z nozder, bylo jasné, že je něco špatně. Veterinář zjistil, že se jedná o plíseň ve vzdušném vaku, která postupně sžírá silně prokrvenou cévu. Pomoci může akutní operace, která je však velmi nákladná. Na stránkách Znesnáze21 proto vznikla sbírka, kde mohou lidé klisně pomoci, aby nevykrvácela.

Nejslavnější podnik z Ano, šéfe! hlásí návrat. Majitelé Hospůdky u Štěpána přidali i vzkaz

Prosby, žádosti ale i nátlak hostů majitelé Hospůdky u Štěpána – Štěpán a Zdeňka Rudovi – vyslyšeli. Po více než půl roce manželé, jež se nejvíce proslavili pořadem Ano, šéfe!, opět otevřou svůj podnik na Plzeňsku. Zda natrvalo, nebo jen dočasně, zatím netuší. Vrátila se jim však vnitřní síla a chuť, kterou po dlouhou dobu postrádali. V podniku hosty přivítají již na konci května.

Tohle jsou nejspolehlivější auta podle britských motoristů. Dařilo se i Škodovce

Kupovat ojetý vůz je často jako kupovat zajíce v pytli. Mnohdy ani pořádně nevíte, jak je vámi vybraný model spolehlivý, a zda se jeho koupě vůbec vyplatí. Na internetu sice najdete spousty odborných recenzí, ale nikdo nedokáže daný vůz ohodnotit tak, jako jeho majitel. Proto se britský časopis Autoexpress každoročně dotazuje tisíců vlastníků, aby zjistil, jaký ojetý vůz je tedy doopravdy nejspolehlivější.

Přes osm tisíc SUV Kia Sportage zamíří v Česku do servisů. Hrozí u nich požár

Oblíbené kompaktní SUV Kia Sportage hlásí problémy se systémem ABS (Anti-lock Brake System). V některých případech hrozí riziko požáru v motorovém prostoru. Do servisů tak bude v Česku svoláno přes osm tisíc vozů. V celosvětovém měřítku se pak komplikace s možnou závadou dotknou více než 1,7 milionu automobilů. Jedná se o stejnou závadu, kvůli které v březnu svolával Hyundai na českém trhu 13 tisíc SUV Hyundai Tucson.