CNN Prima News Martin Baxa

Martin Baxa

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Baxa“

Pobíhající pošuci, čerti, dredy i vloupání k Jezulátku. Jaké hlášky padly v nedělní Partii?

30. ledna 2023 06:12

Povolební Partii Terezie Tománkové poznamenaly výsledky prezidentského hlasování i křivdy ze starých předvolebních kampaní. Zástupci pětikoalice i opozice se navzájem obviňovali z rozdělování společnosti, došlo také na přešlapy neúspěšného kandidáta Andreje Babiše (ANO). V nedělní relaci diskutovali šéf Pirátů a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš, ministr kultury Martin Baxa (ODS), místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček a poslanec hnutí SPD Radovan Vích. Podívejte se na nejlepší hlášky z Partie.

Bookmaker: To jsem ještě nezažil, Babišovu výzvu poslechly tisíce lidí a prohrály miliony

29. ledna 2023 17:11

Výzva k sázkám, kterou šéf hnutí ANO Andrej Babiš vyvěsil ve čtvrtek na sociálních sítích, byla rozhodujícím signálem pro spoustu sázejících. Hodinu poté, co příspěvek zveřejnil, jsme zaznamenali tisíce nových registrací. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl hlavní bookmaker sázkové kanceláře Fortuna Michal Hanák. Lidé podle něj sázeli částky od 500 korun do desetitisíců. Celkově vsadili několik milionů.

Ministři se pustili do Babiše kvůli sázkám: Nechci být sprostý. Je to za hranicí všeho

29. ledna 2023 12:08

Výzva k sázkám, kterou na sítě před druhým kolem prezidentských voleb vyvěsil šéf opozičního hnutí a neúspěšný kandidát na Hrad Andrej Babiš (ANO), rozčílila ministra kultury Martina Baxu (ODS). Bylo to za hranicí všeho, zdůraznil v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Babiš lákal lidi, že když si na něj vsadí tisíc korun, mohou vyhrát dvanáctkrát více. Nakonec ale ve volbách prohrál a ti, kteří si vsadili, o peníze přišli.

Exministryně Hubáčková je po operaci. Sdílela „nervózní“ fotku, kolegové ji podpořili

23. listopadu 2022 16:38

Bývalá ministryně životního prostředí Anna Hubáčková (KDU-ČSL) podstoupila plánovanou operaci. Informovala o tom na sociálních sítích, kde také sdílela fotografii. V komentářích jí brzké uzdravení popřála řada politických kolegů, včetně europoslance Tomáše Zdechovského (KDU-ČSL), ministra kultury Martina Baxy (ODS) nebo místopředsedy Senátu Tomáše Czernina (TOP 09).

Přijde školné a placení ve zdravotnictví? Politici v Partii řešili, kde vzít peníze

6. listopadu 2022 17:57

Školné na vysokých školách nebo vrácení superhrubé mzdy? Poslanci v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS řešili, kde sehnat peníze do státní kasy. Mluvili také o návrzích Národní ekonomické rady vlády (NERV) nebo například o zavedení nadstandardů ve zdravotnictví, které v sobotu navrhl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09).

Sledujte Co na to premiér: Fiala nastíní další postup vlády v pomoci českým občanům

2. listopadu 2022 18:45

Ve středu 2. listopadu se diváci opět mohou těšit na speciální pořad „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Moderátoři s českým premiérem proberou aktuální politickou situaci i problémy, které občany tíží. Neopomenou ani předvolební prezidentské kampaně jednotlivých kandidátů. Půlhodinový speciál sledujte živě ve vysílání CNN Prima NEWS nebo v tomto článku, a to od 21 hodin.

Kdo nahradí Gazdíka? Rakušan zmínil konkrétní jména. Ve hře je i výměna resortu s ODS

21. června 2022 05:08

Kdo bude novým ministrem školství? Tuto otázku si aktuálně pokládá nejen politická scéna, ale i řada dalších lidí. Dosavadní šéf resortu Petr Gazdík (STAN) oznámil, že se kvůli kontaktu s obviněným podnikatelem Michalem Redlem, který je klíčovou figurou kauzy kolem bývalého náměstka pražského primátora Petra Hlubučka, rozhodl na svou funkci rezignovat. Předseda hnutí STAN Vít Rakušan vidí možné nástupce ve svých senátorech Jiřím Drahošovi či Miroslavu Plevnému. Objevují se však i jména jako exministr školství Robert Plaga nebo dokonce současný šéf resortu kultury Martin Baxa (ODS). Rakušan uvedl, že první návrhy oznámí premiéru Petru Fialovi (ODS) v úterý, výběr pak dokončí do konce týdne.

Vaše metoda je salámová. Opakujete návrhy naší vlády, kritizoval Vondráček pětikoalici

29. května 2022 14:17

Daří se vládě řešit ekonomickou i uprchlickou krizi, kterou způsobila ruská invaze na Ukrajinu? Na tom se v nedělní Partii neshodli ministr kultury Martin Baxa (ODS) s poslancem Radkem Vondráčkem (ANO). Podle někdejšího předsedy Sněmovny pětikoalice nemá přehled o pohybu ukrajinských utečenců a není schopna adekvátně reagovat na rostoucí inflaci.